Кросовери Skoda Kodiaq «фантомно» ловитимуть порушників ПДР

Автор: Редакція | 22 Гру, 2020
Skoda Kodiaq кросовер фантом поліція

Національна поліція України отримала чотири кросовери Skoda Kodiaq для використання їх в якості «фантомних патрулів».

Нещодавно Укрінфрапроект повідомив, що передав до Національній поліції України чотири автівки Skoda Kodiaq для встановлення на них обладнання для системи контролю швидкості учасниками дорожнього руху.
Це стало частиною програми, про яку ще у вересні повідомили у МВС України. У відомстві планують використовувати «фантомні патрулі», кількість яких буде доведена до 300 одиниць.

Читайте також:

Як зазначається, поки закуплено лише чотири сірих кросовера, котрі вже обладнані прихованими проблисковими маячками. Тобто їх важко розгледіти в трафіку з вимкнутими вогнями, а отже такі машини можуть легко вести спостереження на порушниками ПДР й фіксувати порушення на камери, які плануються встановити в машинах.

У 2021 році планується закупити ще 125 «Фантомів», а отже інша кількість планується на наступні роки.
Відповідно до «конфігуратора» Skoda, вартість базового кросовера Kodiaq починається з 891 тисяч гривень за версію із повним приводом та 180-сильним дволітровим бензиновим двигуном із 7-ступеневим автоматом.

В Укрінфрапроект заявили, що витратили 3,7 млн. гривень на чотири кросовера. У майбутньому році можливо будуть закуплені автомобілі й інших марок.

До речі, Skoda Kodiaq дуже часто використовується правоохоронними органами Європи. Наприклад, в Британії цей автомобіль був обраний для кінологічних служб.

Раніше Motorcar повідомляв, що оновлений Skoda Kodiaq «засвітився» на тестах, в той час як потужний Kodiaq vRS вилучать із продажу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Kodiaq для поліції:
Фотограф: Укрінфрапроект
Фотограф: Укрінфрапроект
Фотограф: Укрінфрапроект
Фотограф: Укрінфрапроект

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest