Як ховають номери машин від камер відеофіксації?

Автор: Редакція | 19 Сер, 2020

Система відеофіксації порушень правил дорожнього руху іноді призводить до несподіваних наслідків. Деякі водії намагаються приховати державні номери своїх автомобілів.

Система автоматичної фіксації порушень ПДР працює вже три місяці та чимало автовласників за цей час зіткнулись із необхідністю оплати виписаного штрафу. Проте як виявилось деякі водії намагаються цього уникнути доволі незвичайними способами.

Відповідно до повідомлення першого заступника начальника департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, на деяких машинах намагаються закрити державні номерні знаки (ДНЗ), замалювати символи, аби система не розпізнала власника автомобіля й не зафіксувати це порушення.

Читайте також:

Були навіть випадки, коли скотчем змінювали ДНЗ, аби той відповідав іншому транспортному засобу. У такій ситуації інспектор, який перевірятиме автоматично підготований протокол не зможе його направити повідомлення зі штрафом, адже машина при відеофіксації не відповідатиме вказаному ДНЗ.
Покарання скасовується?

Схований держаний номер
Схований держаний номер Фото: Патрульна Поліція

Проте у патрульній поліції нагадують, що таким порушникам теж загрожує покарання. У разі виявлення зміненного ДНЗ на автомобілі, патрульні поліцейські можуть зупинити таку машину та покарати за це порушення.
У патрульній поліції нагадують, що причинами для такого покарання можуть бути:

  • експлуатація автомобіля без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи ДНЗ не відповідає вимогам стандартів,
  • експлуатація автомобіля з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами, у тому числі з нанесенням покриття або застосуванням матеріалів, що перешкоджають чи ускладнюють його ідентифікацію,
  • поїздка із забрудненим або таким що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 метрів,
  • перевернення або відсутність освітлення номерного знака, а також якщо ДНЗ закритий іншими предметами чи забруднений, що не дає змоги чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 метрів.

Відповідно до ст.121 КУпАП за такі порушення передбачений штраф у розмірі 170 грн. Якщо ж відбудеться повторне порушення штраф буде 255 грн. або порушнику навіть загрожуватимуть громадські роботи й оплатне вилученням транспортного засобу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея прикладів прихованих держаних номерів:
Фотограф: Патрульна Поліція
Фотограф: Патрульна Поліція
Фотограф: Патрульна Поліція

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest