Chevrolet оновив великий кросовер Traverse

Автор: Редакція | 16 Бер, 2020

Американський виробник Chevrolet зробив екстер’єрні та інтер’єрні оновлення кросовера Traverse й розширив перелік стандартного обладнання.

Кросовер Chevrolet Traverse вже непогано продається й минулого року показав рекордні обсяги продажів в рідних Сполучених Штатах, але компанія підготувала плановий пакет оновлень для позашляховика вже через три роки після виходу на ринок актуального покоління. І він виявився досить об’ємним.

Оновлення зачепили дизайн передньої частини, де з’явилися нова світлодіодна оптика, інша рещітка радіатора й бампер. Сигнали повороту тепер інтегровані в денні ходові вогні. Світлодіодними стали й задні ліхтарі, причому це обладнання Chevrolet Traverse отримує вже в базовій комплектації.

До стандартного оснащення увійшли й деякі водійські асистенти – «розумне» дальнє світло, система утримання в смузі та функція превентивного гальмування з можливістю розпізнавання пішоходів. Хоча адаптивний круїз-контроль поки доступний лише в старших комплектаціях.

Змін в інтер’єрі теж багато й основними стали цифрова панель приладів й «прокачана» мультимедійна система, яка навчилася спілкуватися з телефонами пасажирів без проводів. У переліку опцій з’явилося панорамне скління, а на другому ряду сидінь можна встановити як суцільний диван, так й два роздільних крісла.

Технічна ж частина не зазнала жодних змін: для ринку США позашляховик оснащується 3,6-літровим 318-сильним V6 в парі з дев’ятиступеневою автоматом.

Продажі новинки планується почати наприкінці наступного року. В Україні Chevrolet Traverse офіційно не представлений.

Раніше стало відомо, що всі нові Chevrolet Corvette продані до старту виробництва, хоча виробник втрачає до 20 тисяч доларів від продажу кожного Corvette.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest