Continental представив новий клас шин із винятковими характеристиками

Автор: Редакція | 23 Січ, 2021
Continental новий клас шин higher load

Компанія Continental готує до серійного виробництва перші шини з новим індексом навантаження, який отримав маркування “HL” (higher load – з англ. «збільшене навантаження»).

Їхня вантажопідйомність майже на чверть вища за звичайні шини. Потреба в таких шинах виникла у зв’язку з більшою вагою електромобілів та моделей із гібридним двигуном, та відповідно більшим навантаженням на шини таких авто.
Встановити на такі моделі шини більшого розміру, відповідно з більшою вантажопідйомністю, немає можливості як з точки зору дизайну й компонування  авто, так і з-за підвищення опору коченню, що призводить до зростання споживання електроенергії та зменшення пробігу.

Перші легкові шини Continental з новим індексом навантаження “HL” при однаковому робочому тиску мають вищу вантажопідйомність, ніж ті, що виробляли з колишнім стандартом XL (extra load, з англ. «додаткове навантаження»). На боковині нової шини з максимальною вантажопідйомністю маркування ”HL” буде відображене перед розміром шини “HL 245/40 R 19 101 XL.

Continental новий клас шин higher load

Вантажопідйомність шини HL становить 825 кг, що відповідає індексу навантаження 101. В порівнянні із стандартом XL з індексом навантаження 98, тобто 750 кг, інженери Continental забезпечили 10-процентний приріст вантажопідйомності.

В порівнянні зі звичайними легковими шинами такого ж розміру, які виготовлені за стандартом SL, і мають індекс навантаження 94, тобто 670 кг, вантажопідйомність нових шин HL зросла майже на чверть. До речі, шинами з індексом навантаження 94 оснащені достатньо багато автомобілів, включаючи моделі середнього класу.

Continental новий клас шин higher load

Збільшення вантажопідйомності при одночасному задоволенні умов автовиробників вимагало ряду змін як у структурі шин, так і в гумовій суміші.

«Нам довелось використати компромісні рішення, які потребували отримання згоди на дуже високому рівні, – пояснює д-р Стефан Габіхт, який відповідав за розробку цих шин. – Що стосується конструкції, ми посилили борт та покращили контур шини, щоб зменшити рівень шуму шини на дорозі».

«У той же час ми оптимізували гумову суміш і, як результат, змогли досягти низького опору коченню, забезпечити точність керування та зберегти ресурс, тобто довговічність, на традиційному для нас високому рівні», – сказав д-р Габіхт.

Continental новий клас шин higher load

В даний час Continental вже випускає перші шини за новим стандартом HL для автовиробників, але вони також будуть доступні на вторинному ринку заміни шин.

В Україні шини Continental HL зі збільшеною вантажопідйомністю  теж мають заявитися незабаром.

Наприкінці минулого року Continental представив нову зимову шину в Україні, а більше про індекси шин та вимоги до них в Україні читайте в цьому матеріалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest