Кросовер Dacia Duster отримав двопаливний двигун

Автор: Роман Галімон | 12 Чер, 2020
Dacia Duster 2017 року

Румунський автовиробник Dacia представив нову комплектацію кросовера Duster, яка оснащена двигуном, здатним працювати на бензині та скрапленому газі.

Лінійка кросовера Dacia Duster модельного 2020 року розширилась за допомогою двопаливного варіанту в комплектації Limited Anniversary.
Така нова екологічна версія використовує турбонаддувний двигун TCe 100 ECO-G із трьома циліндрами, що має літровий об’єм та потужність 100 к.с., а також здатний працювати як на бензині та скрапленому газі (зрідженому нафтовому газі – LPG).

Єдиним недоліком є відсутність запасного колеса, оскільки на його місці розташований допоміжний бак для газу. У разі проколу пропонується використовувати герметизуючий гелевий набір.

Крім того, у стандартне обладнання входить автоматичний клімат-контроль, 17-дюймові диски, Bluetooth, навігатор, 7,0-дюймовий сенсорний екран, хромовані рейки даху, блискучі чорні накладки на дзеркала.
Завдяки двом бакам, 50 літрів бензину та 33,6 зрідженого газу, Dacia Duster може проїхати понад тисячу кілометрів без зупинки на АЗС.

При цьому варто додати, що зріджений нафтовий газ є широко використовуваним паливом в Європі й доступний на більшості заправок за ціною приблизно 0,65 євро за літр.

Румунський позашляховик в цій комплектації продаватиметься за 16 700 євро й знову може залишити за собою титул бестселера, який має Duster останніми роками й в Україні.
В нашій країні ж Duster продається під брендом Renault й пропонується з двома двигунами: 1,6-літровим бензиновим на 115 к.с. та 1,5-літровим дизельним на 110 к.с. Останній наша редакція протестували разом із кросовером на початку цього року.

Крім того, варто додати, що нещодавно Volkswagen припинив розробку двигунів на стисненому природному газі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Dacia Duster 2018 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia Duster (Румунія)
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest