Кросовер Dacia Duster перетворили на LCV

Автор: Редакція | 02 Жов, 2021
Dacia Duster LCV 2022 року

Dacia Duster модельного 2022 року перетворили на малий вантажний автомобіль для комерційних потреб або просто LCV.

Друге покоління Dacia Duster нещодавно зазнало серйозного оновлення, а в Британії вирішили йти ще далі та створили комерційну комплектацію.

До речі, це не перше перетворення «Дастера». Раніше, також офіційно, кросовер отримав версію пікапа, а нещодавно для румунського позашляховика запропонували «хардкорний» обвіс.

Новий комерційний автомобіль Dacia Duster отримав назву N1.
Dacia Duster LCV

Dacia Duster LCV 2022 року

Цікаво, що ззовні комерційна версія нічим відрізнятись не буде. Хіба тільки тоновані задні вікна можуть натякнути, що криється всередині.

У салоні, а точніше в задній його частині, змін значно більше й вони призначені для виконання завдань, які зазвичай ставляться перед LCV.
Ще раз потрібно підкреслити, що переробка Duster на комерційний автомобіль відбувається безпосередньо на заводі. Задні сидіння замінюються повністю плоскою дерев’яною вантажною підлогою, покритою міцною поверхнею. Крім того, для відділення вантажної зони від передньої частини салону передбачена стійка сітка, а у вантажному відділенні є ряд аксесуарів для полегшення кріплення вантажу.

Також доступний знімний вантажний чохол, щоб закрити весь вантаж, а задні тоновані вікна фіксовані.

Вантажопідйомність

Dacia Duster LCV 2022 року

Новий Duster, перероблений на комерційний автомобіль, може розмістити вантаж об’ємом 1623 літри. Можна перевозити предмети довжиною до 1792 мм. Ширина завантаження становить 1247 мм, а висота – 917 мм відповідно у моделях із переднім приводом. Вантажопідйомність становить 503 кілограми.

Враховуючи, що версія LCV буде доступна до оновленого Duster, то відповідно пропонуватиметься й оновлена моторна лінійка на бензині та дизелі. А ось двопаливних двигунів не пропонується.
Серед бензинових двигунів можна обрати потужності 90, 130 і 150 к.с., тоді як серед дизельних – тільки 115 к.с. Єдиний двигун, який можна отримати з новою автоматичною коробкою передач, – це агрегат TCe потужністю 150 к.с.

Перевагою дизельного двигуна можна назвати наявність повнопривідної версії, адже всі інші двигуни пропонуються виключно з переднім приводом.

Новий комерційний автомобіль Dacia вже продається у Британії зі стартовою ціною – 12 795 фунтів стерлінгів (14 925 євро). Перші поставки відбудуться в грудні 2021 року. Спочатку румунський LCV буде доступний із двигуном TCe 90, а пізніше відкриються замовлення на двигун TCe 130. Асортимент складається з двох рівнів комплектації: Essential та Comfort.

Цікаво, що раніше Suzuki переробила кросовер Jimny в комерційний автомобіль. Але зроблено це було, аби легкий позашляховик відповідав норм викидів СО2, які не такі жорсткі для LCV. Можливо й Dacia пішла аналогічним шляхом?

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Dacia Duster LCV 2022 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest