Кросовер Duster офіційно став пікапом

Автор: Редакція | 23 Жов, 2020
Dacia Duster Pick up

Компактний кросовер Dacia Duster тепер можна купити у офіційних дилерів у кузові пікапа. Проте тільки на батьківщині марки.

Кросовер Duster, який продається в Україні під брендом Renault, є доволі популярною моделлю, як в нашій країні, так й в інших.
Тому не дивно, що модель постійно отримує оновлення й різні варіації. В Україні друге покоління позашляховика було представлено ще у 2018 році, а в інших країнах досі успішно продається й перше. До речі, наша редакція теж провела тест-драйв моделі.

Проте автомобільні ентузіасти постійно удосконалюють «Дастер». Деякі ж з цих удосконалень отримують й офіційне визнання виробником.

Так, румунська компанія Romturingia ще на базі першого покоління створила пікап Duster, але тоді йшлося лише про обмежену партію. Тепер пікапи на платформі другого покоління продаватимуться в офіційній мережі Групи Renault.
Такий «Дастер» матиме однорядну кабіну та аналогічні розміри до свого «донора»: довжина – 4341 мм й ширина – 2673 мм. При цьому для пікапа збільшили кліренс зі стандартних 210 до 224 мм.

Легка вантажівка отримала вантажну площадку довжиною у 1650 мм, що забезпечує вантажопідйомність у 500 кг.

Модель пропонуватимуть лише з дизелем 1.5 Blue dCi потужністю 115 к.с. (260 Нм), який знайомий й в Україні. При цьому в якості коробки буде лише шестиступенева механіка, а на колеса передаватиметься повний привід.
За очікуваннями, пікап Dacia коштуватиме від 22 546 євро й продаватиметься лише на батьківщини та тільки в білому колборі.

Нещодавно кросовер Dacia Duster «уявили» з новим дизайном, а раніше він отримав двопаливний двигун.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Duster Pick up:
Фотограф: Romturingia
Фотограф: Romturingia
Фотограф: Romturingia
Фотограф: Romturingia
Фотограф: Romturingia
Фотограф: Romturingia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest