Кросовер Dacia Duster отримав новий літровий двигун

Автор: Роман Галімон | 26 Гру, 2020
Dacia Duster 2018 року

Популярний кросовер Dacia Duster поповнив доступну лінійку двигунів новим бензиновим агрегатом.

Позашляховик Dacia Duster, який продається в Україні під брендом Renault, отримав новий бензиновий двигун потужністю 90 к.с. Комплектація поки розроблена для європейських країн. Перспективи постачання такого двигуна в нашу країну поки невідомі.
На разі, румунський виробник намагається розширити й без того не малу лінійку «Дастера», аби й далі залишатися найдоступнішим кросовером в Європі.

1,0-літровий бензиновий двигун TCe потужністю 90 к.с. та максимальним крутним моментом 160 Нм отримає шестиступеневу механічну коробку передач та систему переднього приводу.

Dacia Duster 2017 року
Dacia Duster 2017 року

Вочевидь, новий мотор має замінити інший 1,0-літровий двигун TCe потужністю 100 к.с., який був презентований лише на початку 2020 року як двопаливний, або так званий ECO-G, тобто пристосований до використання зрідженого газу.

Певний час, компанія ще пропонуватиме обидва двигуни, але згодом залишиться лише 90-сильний.

Як писав раніше Motorcar, в нашій країні Duster доступний із двома двигунами: 1,6-літровим бензиновим на 115 к.с. та 1,5-літровим дизельним на 110 к.с. Останній наша редакція протестувала разом із кросовером на початку цього року.

Також нещодавно ми зібрали думки власників кросовера стосовно його недоліків, в той час як нове покоління Dacia Duster вже «уявили» з новим дизайном.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Dacia Duster 2018 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia Duster (Румунія)
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest