Оновлений кросовер Dacia Duster отримав нову оптику

Автор: Редакція | 18 Тра, 2021
Dacia Duster 2021 року

Румунський виробник Dacia протестував оновлення для другого покоління Duster, які «зачеплять» нову оптику, бампери та медійну систему.

Кросовер Dacia Duster модельного 2021 року незабаром отримає «рестайлінг» й оновлення другого покоління вже не за горами.
Найуспішніший та найпопулярніший позашляховик бренду запозичить дизайн від вже представлених нових моделей Logan та Sandero. Зокрема, фари та задні ліхтарі вже розкриті на шпигунських фото.

Останні кілька місяців було чимало припущень стосовно можливого вигляду нового «Дастера», який в Україні продається під брендом Renault.

Вочевидь «фейсліфтинг» не запровадить радикальних змін, однак нові естетичні модифікації дозволять адаптувати на моделі нову мову дизайну Dacia.
Нові фари Dacia Duster

Dacia Duster 2021 року
Dacia Duster 2021 року. Фото: The Automobilist

Основні відмінності одразу помітно в оптиці. Й хоча фари збережуть свою форму, але всередині вони отримають новий світловий підпис Dacia. Вони й надалі матимуть світлодіодну технологію для певних функцій, а протитуманні фари збережуть своє положення.

Як видно на «шпигунських» фотографіях, задні ліхтарі теж змінять свій вигляд, хоча за розмірами залишаться квадратними.

Dacia Duster 2021 року
Dacia Duster 2021 року. Фото: The Automobilist

Раніше Motorcar вже писав детально про оновлення екстер’єру «Дастера», але тепер ескізи отримали реальне підтвердження.

Кількість камуфляжу, який використаний на Dacia Duster говорить також про те, що варто очікувати й на інші зміни, зокрема на передньому та задньому бамперах.
Зміни в інтер’єрі Dacia Duster

Renault Duster для Бразилії 2021 року

Всередині нового Duster, швидше за все, жодних серйозних змін не відбудеться. Принаймні на рівні серйозного «розвороту» дизайну.

Можна очікувати, що інформаційно-розважальна система буде вдосконалена з урахуванням нових функцій та інструментів, аби зробити Duster більш «підключеним» автомобілем. Схожий інтер’єр вже пропонують на комплектаціях «Дастера» у Бразилії.
Зміни під капотом

Dacia Duster 2017 року
Dacia Duster 2017 року

За припущеннями, Dacia може розширити кількість комплектацій з автоматичною коробкою передач EDC. На разі, в Україні можна придбати лише один варіант «Дастера» з автоматом: це 1,5-літровий дизель та лише передній привід.

Проте румунський виробник планує тепер робити більшу ставку на новий 1,3-літровий бензиновий двигун TCe, хоча інші дизельні та бензинові мотори мають все ще залишитись.

Залежно від обраного двигуна можна буде обрати 6-ступеневу механічну коробку передач або згадану вище автоматичну коробку передач. Також будуть версії з переднім та повним приводом.

А ось гібридні версії навряд з’являться до переходу на платформу CMF/B, який відбудеться лише у 2024 році, за рік до запуску першого великого позашляховика від Dacia.

Кросовер Dacia Duster модельного 2021 року з’явиться вже влітку, а продажі мають розпочатися наприкінці року.

До речі, раніше Motorcar писав про недоліки Renault Duster та переваги румунського кросовера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest