Dacia представила новий логотип

Автор: Редакція | 18 Чер, 2021
Новий логотип Dacia

Новий логотип Dacia з’явиться на автомобілях компанії з 2022 року, а Bigster стане першою моделлю зі змінним значком.

Dacia представила нову емблему та логотип, які з’являться на машинах компанії з другої половини 2022 року.
Першим новим автомобілем Dacia, який отримає перероблений логотип, швидше за все, буде позашляховик Bigster, що має надійти в продаж у 2022 році та виведе компанію на ринок великих позашляховиків.

Замість старого дизайну, емблема Dacia тепер просто складатиметься зі слова «Dacia» стилізованого блочним шрифтом. Майбутні моделі компанії також отримають новий логотип на радіаторних решітках, виконаний з літер «D» та «C» на емблемі.

Dacia також скоригувала свою колірну гамму від сріблясто-блакитної до хакі-зеленої, що, за її словами, «викликає близькість бренду до природи». Імовірно, це також кивок у бік міцних позашляховиків компанії, таких як Duster.
Румунська марка заявляє, що її новий стиль був цілеспрямовано зроблений мінімалістичним, аби нагадати основи нової бізнес-моделі. Генеральний директор Dacia Денис Ле Вот окреслив позицію виробника: «Dacia – це бренд, який постійно переосмислює те, що є важливим для автомобільної промисловості».

При цьому, у Dacia впевненні, що ціни на новинки залишаться на відповідному бюджетному рівні.

Вже у 2024 році очікується поява нової генерації Dacia Duster, який вже «уявили» у новому дизайні, проте моделям Dacia обмежать швидкість автомобілів до 180 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея Dacia Bigster 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest