Новий Dacia Duster «представили» у новому дизайні

Автор: Редакція | 15 Чер, 2021
Dacia Duster 2024 року

Компактний кросовер Dacia Duster нового покоління має з’явитись у 2024 році й вже неперше у Мережі представили зображення моделі.

Актуальне покоління Dacia Duster було презентовано у 2018 році й залишається одним із бестселерів в Україні та в Європі. Так, за 2020 рік виробник реалізував 138 420 одиниці в європейських країнах.
Нещодавно, Duster «спіймали» у камуфляжі, чим було підтверджено, що марка готує рестайлінг, аби теперішня генерація «протрималась» на ринку ще щонайменше до 2024 року, коли дебютує третє покоління.

Тим не менш, французьке видання Largus не стало чекати презентації нового Dacia Duster й представило своє бачення новинки.

Вочевидь, за основу була взята концепція раніше представленого Dacia Bigster.
Третє покоління Dacia Duster

Dacia Duster та Bigster 2024 року
Dacia Duster та Bigster 2024 року. Фото:  Largus

Вже неодноразово згадувалось, що нова генерація кросовера вже отримала внутрішній код P1310.

Але окрім дещо футуристичного вигляду «Бігстера», новий «Дастер» має отримати й деякі елементи вже нових Logan та Sandero, як наприклад, ручки передніх дверей та дзеркала заднього виду.

Це дозволить Dacia знизити виробничі витрати.

Dacia Duster 2024 року
Dacia Duster 2024 року. Фото:  Largus

За припущеннями, виробник може додати в екстер’єр більше чорних лакованих елементів, аби посилити відчуття якості. Спереду ймовірно створять нову радіаторну решітка, яка поєднуватиме нові фари із новим світловим підписом Dacia.

Проте Duster все ж має залишитись утилітарним позашляховиком, а тому на передньому та задньому бамперах будуть розміщені пластикові накладки для покращення міцного вигляду та практичного застосування.
Нова платформа CMF-B та електрифікація

Dacia Duster 2024 року
Dacia Duster 2024 року. Фото:  Largus

Найголовнішою зміною для «Дастера» стане перехід на нову платформу, на яку вже перейшли Logan та Sandero. Архітектура CMF-B дозволить використовувати спільні рішення від Групи Renault та зробити модель дешевшою.

Тим більше, що на цей «візок» перейде з часом вся продукція Dacia (за винятком електрокросовера Dacia Spring) та машини марки Lada, адже два автовиробники тепер об’єднуються в одну бізнес-одиницю.

Використання цієї платформи відкриє також двері до електрифікації, що є одним із планів Dacia щодо нового Duster. Таким чином, дизельні двигуни остаточно будуть зняті з виробництва у третьому поколінні.
В лінійці залишаться лише бензинові двигуни. Одним із них буде 1,2-літровий трициліндровий блок TCe, електрифікований м’якою гібридною технологією (MHEV). Існують навіть припущення щодо можливості запуску плагін-гібридного варіанту. Однак її впровадження буде залежати від зниження вартості цієї технології.

Новий Duster має також залишитись з переднім та повним приводом, а в залежності від обраного двигуна можна буде обрати механічну або автоматичну коробку передач.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Bigster 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest