Dacia почала реєструвати новий логотип

Автор: Редакція | 28 Кві, 2021
Новий логотип Dacia

Румунська марка Dacia отримає новий логотип та розпочне ребрендинг компанії, яка рухається до електрифікації модельного ряду.

Dacia вже подала заявку на реєстрацію нового дизайну торгової марки, який буде представлений в наступному поколінні моделей та на електрифікованих моделях компанії, таких як майбутній позашляховик Bigster.
Новий логотип Dacia має більш кутовий шрифт, а також є більш мінімалістичним у порівнянні із попереднім дизайном. До речі, нещодавно Kia представила подібний ребрендинг, помінявши свій округлий стиль значка на більш чіткий напис.

Оновлення бренду є частиною нового п’ятирічного плану Dacia, завдяки якому компанія застосує більш ефективний підхід до проектування та виготовлення своїх автомобілів.

Альянс Renault-Nissan реорганізує марки Dacia та Lada в один бізнес. Ці дві компанії поділять одні й тій ж самі розробки, що, за словами Renault, забезпечить більш економічно вигідні автомобілі для обох компаній.
Нещодавно Dacia вже представила прототип нового великого позашляховика Bigster, який стане першою моделлю після реструктуризації. Кросовер побудують для C-сегменту й він стане одним із трьох новинок від Dacia, випущених до 2025 року.

Крім того, компанія також підтвердила, що Bigster буде сумісний з «альтернативною енергією», а також гібридними двигунами.

При цьому, керівники Dacia також заявили, що ціни на новинки залишаться на відповідному бюджетному рівні.

На майбутні моделі Dacia також поширюватиметься нещодавно анонсований підхід Групи Renault, який обмежить максимальну швидкість кожного автомобіля до 180 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: AutoExpress

Галерея Dacia Bigster 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest