Dodge Challenger спалахнув на вулицях Маямі

Автор: Редакція | 25 Бер, 2021
Dodge Challenger

Спортивний автомобіль Dodge Challenger майже вщент згорів після незрозумілої пожежі на вулицях Маямі.

Спорткари Dodge Challenger часто стають об’єктом для різнобічних апгрейдів з боку власників й іноді такі махінації призводять до небезпечних інцидентів.
Було б також легко звинуватити й володаря цього «Челенджера», але наприкінці відео видно, що машина стояла над кришкою для комунікацій, яку розірвало надвоє.

Під повідомленням у Twitter, де й було викладено відео, зазначається, що мешканці почули вибух у районі, який вибив електроенергію. Згідно з повідомленням, пожежну охорону викликали для ліквідації вогню на сусідній підстанції, який «міг спричинити запалення автомобіля».

Відео було знято через дорогу від інциденту, тому його якість не найкраща, хоча можна помітити, що щось пульсує під заднім колесом Challenger з боку водія. Можливо, саме це полум’я й підпалило спорткар.

Наприкінці відео видно, що пізніше весь автомобіль вже був охоплений полум’ям, а розбитий люк, можливо, не дав машині рушити з місця.
Вибух кришок комунікацій трапляється через накопичення газів під ними й така ситуація може легко розірвати паливопроводи або цілий паливний бак. На щастя, схоже, в результаті інциденту ніхто не постраждав.

Минулого року суперкар Lamborghini перетворився на попіл у тунелі Праги, а власник знищеної вогнем Ferrari F40 вирішив відновити суперкар.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest