Бренд DS Automobiles анонсував новий кросовер DS 4

Автор: Редакція | 03 Гру, 2020
DS Automobiles анонс кросовер DS4

Французький преміальний бренд DS Automobiles оголосив про підготовку нової моделі DS 4, яка буде побудована на новій платформі.

Концерн PSA анонсував появу нового кросовера DS 4, який буде створений на новій архітектурі EMP2V3, розробленій спеціально для електромобілів та гібридів.
З одного боку, виробник планує створити повністю електричну версію автомобіля, а з іншого все ж запропонує й плагін-гібридну версію.

Автовиробник стверджує, що нова платформа дозволить використання нових компонентів, виготовлених із композитних матеріалів, а також будуть присутні деталі, створені методом гарячого штампування. Все зіграє на користь зменшення ваги та збільшення простору всередині.

Гібридний DS 4

DS Automobiles анонс кросовер DS4

Якщо про характеристики електричної версії бренд нічого не пише, то про гібрид інформація надана.

Основою гібрида буде 4-циліндровий турбо-мотор потужністю 180 кінських сил у поєднанні з електродвигуном потужністю 110 кінських сил та коробкою передач EAT8. Сумарна потужність досягне 225 кінських сил.

Плагін-гібрид живитиметься від тягової батареї нового типу з компактнішими осередками й більшою ємністю кожної одиниці. Акумулятор має забезпечити запас ходу більше 50 км лише на електротязі (за WLTP).
Новітній цифровий інтер’єр

DS Automobiles анонс кросовер DS4

Крім того марка заявила про створення нового типу цифрового інтер’єру, де буде задіяна візуальна система з доповненою реальністю.

Для цього використають оптичну ілюзію (дані відображаються немов на відстані – за чотири метри перед лобовим склом), а водій перед очима бачитиме всю важливу інформацію: швидкість руху, спрацьовування систем допомоги, підказки навігації, попереджувальні повідомлення, вхідні телефонні дзвінки, і навіть музичні треки.

DS Automobiles анонс кросовер DS4

Крім того, кросовер DS 4 першим отримає повністю переосмислену інформаційно-розважальну систему та новий сенсорний екран, яким можна керувати кінчиками пальців.

Новинці також обіцяють систему напівавтономного управління другого рівня, яка вже використовується на інших моделях марки, а також активну підвіску, що працює в парі з камерою. Встановлять й (знайому за Peugeot 508) систему нічного бачення, здатну розпізнати пішоходів та тварин на відстані до 200 метрів.

Дати появи нового кросовера DS 4 поки не оголошені.

До речі, нещодавно Motorcar писав про тест меншого кросовера DS 3: огляд моделі можна прочитати тут.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея тізерів кросовера DS 4:
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest