ДСНС отримала 80 спеціальних машин Ford Ranger

Автор: Редакція | 27 Жов, 2020
ДСНС отримала 80 спеціальних машин Ford Ranger

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) отримала 80 одиниць спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу САРМ-Л на базі Ford Ranger на загальну суму 279,8 млн. грн.

За повідомленням ДСНС, автомобілі закуплені в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.
Спеціальні машини розроблені на базі шасі Ford Ranger й призначені для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП, заходів із пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Крім того у ДСНС додали, що також закуплено 303 медичних укладки для оснащення автомобілів, аби рятувальники могли вчасно надавати домедичну допомогу постраждалим з різними травмами безпосередньо на місці ДТП.

Зазначається, що кожен автомобіль укомплектований усім необхідним обладнанням, а саме: гідравлічним аварійно-рятувальним обладнанням (різак, розжим, домкрати), пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням (пневматичні подушки), первинними засобами пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, аварійно-рятувальними засобами малої механізації, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, допоміжним обладнанням.
Отримана техніка буде розподілена між регіональними управліннями ДСНС для швидкого та ефективного реагування на ДТП, зокрема, на автошляхах державного значення.

До речі, у травні Ford представив спецверсію Ranger для Європи, а у квітні на базі Mitsubishi L200 створили автомобіль екстреної медичної допомоги.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Ford Rander для ДСНС:
Фотограф: ДСНС
Фотограф: ДСНС
Фотограф: ДСНС
Фотограф: ДСНС
Фотограф: ДСНС

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest