Головний дизайнер Dacia звільнився менше ніж за рік

Автор: Редакція | 13 Тра, 2022
Майлз Нюрнбергер

Колишній дизайнер Aston Martin Майлз Нюрнбергер залишає посаду директора з дизайну менше ніж за рік після призначення.

Керівник дизайну Dacia Майлз Нюрнбергер, який потрапив у заголовки газет минулого року в результаті шокуючого переходу з Aston Martin, оголосив про своє звільнення з румунської марки.

Цей крок відбувся трохи менше ніж через рік після того, як було оголошено, що він змінить Алехандро Мезонеро-Романоса (нині керівник відділу дизайну Alfa Romeo) на посаді директора з дизайну Dacia.

У вересні минулого року минулого року Нюрнбергер пояснив, що велика мотивація змін полягала в тому, що він не зміг би отримати десь інший подібний виклик.

Зовсім нещодавно він припустив, що його вплив на стиль майбутніх продуктів Dacia незабаром стане очевидним, сказавши Autocar: «Зараз у нас є правильне мислення щодо бренду. Це цілком природно призведе нас до прогресу та до нових дизайнерських заяв».

Однак він визнав, що пройдуть «роки», перш ніж створений ним серійний автомобіль з’явиться в автосалонах.

Експозиція Dacia на IAA 2021

Поки не зрозуміло, чому Нюрнбергер залишає Dacia, і бренд не заявляв про ступінь його впливу на марку за останні дев’ять місяців. На чолі відділу дизайну Dacia його змінить віце-президент Девід Дюранд.

Лоренс ван ден Акер, віце-президент Renault Group з дизайну, сказав: «Я з нетерпінням чекаю співпраці з Девідом, щоб відповісти на виклики мобільності завтрашнього дня. Його творчість, досвід і почуття інновацій широко визнані як у нашому управлінні, так і в автомобільній промисловості. Я також хотів би подякувати Майлзу за його внесок і роботу з командами».

Не було жодних припущень, куди Нюрнбергер міг би піти далі. За 13 років роботи в Aston Martin він доклав руку до дизайну гіперкара Valkyrie, купе DB11 і позашляховика DBX.

У лютому стало відомо, що перший електрокар Dacia знімуть із виробництва у 2024 році, а в той же час продажі кросовери Duster досягли 2 мільйонів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autocar


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest