Перший електрокар Dacia знімуть із виробництва у 2024 році

Автор: Редакція | 19 Лют, 2022
Заміна Dacia Spring

Електричний кросовер Dacia Spring отримає заміну новим електрокаром від Групи Renault у 2024 році.

Автомобільна Група Renault під час щорічної прес-конференції оголосила й про деякі плани стосовно електрокара Dacia Spring. Також був опублікований попередній вигляд нового концептуального автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння, який живиться від водню.

Французький автомобільний конгломерат також окреслив свою «дорожню карту» для електрокарів до 2025 року. При цьому плани на 2024 рік виглядають досить зайнятим: обіцяно не менше чотирьох електричних моделей Renault, включаючи відродження культових R4 та R5, ще один електрокар Renault й фургон.

Крім того, від Alpine з’явиться компактний кросовер під назвою GT-X Over, який буде створено на тій же платформі, що й Megane E-Tech та Nissan Ariya.

Зміни у Dacia

Renault eWays 2025
Тізер із презентації Renault

Відбудуться зміни й у бюджетного бренду Dacia, в електричній лінійці якого також має з’явитись новинка в 2024 році.

При цьому, новинка замінить електрокросовер Spring, котрий є одним із найдешевших електрокарів у Європі, але імпортується з Китаю, де вже зібрано замовлень на 46 000 примірників.

Під час конференції генеральний директор Renault Лука де Мео розповів, що новий електричний Dacia буде їздити на платформі CMF-A. Новинка матиме лише 3734 міліметри у довжину й, таким чином, впишеться в європейський сегмент А.

Пізніше до нових електромобілів від Renault, Alpine і Dacia приєднається нова Nissan Micra. Японський електричний хетбек B-сегменту вже з’явився на тізерах й збиратиметься Renault у Франції, та може отримати іншу назву. Новинки є частиною загального плану, над яким працює альянс Renault-Nissan-Mitsubishi: до кінця десятиліття з’являться 35 електромобілів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest