Nissan Micra стане електричним у 2024 році

Автор: Редакція | 03 Лют, 2022
Nissan Micra 2024 року

Відомий компактний хетчбек Nissan Micra змінить генерацію та стане повністю електричним у 2024 році, використавши компоненти Renault 5.

Спадкоємець Nissan Micra, назву якого поки не підтверджено, буде на 100% електричним та буде представлений в 2024 році. На разі, бренд оприлюднив перші фотографії та відео, які розкривають деякі деталі нового японського електрокомпакта, розробленого Nissan та виготовленого на французькому заводі Renault ElectriCity.

Абсолютно новий компактний Nissan з акумуляторним живленням буде використовувати ту саму електричну платформу CMF-BEV з дальністю 400 км, яка буде спільною з новим Renault 5, але дизайн буде визначений стилем марки «Nissanness».

Традиції старої Micra

Nissan Micra 2024 року

З перших офіційних зображень насправді можна спостерігати певне стилістичне натхнення до округлості третьої генерації Nissan Micra (K12, 2002-2010), одного з найбільш продаваних і впізнаваних поколінь японського компакта.

Найяскравіший заклик до дизайну пов’язаний із закругленими та круглими формами старої Micra, зокрема з вигинами передніх і задніх світлодіодних ліхтарів, тоді як вигляд збоку демонструє трохи більш квадратну форму.

Електрифікація від Zoe

Nissan Micra 2024 року

Використання нової архітектури CMF-BEV, створеної на 60% з «неелектричної» платформи CMF-B нинішніх Renault Clio, Captur та Nissan Juke, знизить витрати виробництва на 33% порівняно з сьогоднішнім Renault Zoe.

Споживання енергії також обіцяють зменшити на 10% у порівнянні з Zoe, в той час як така ж електрична архітектура буде використовуватися Альянсом на 250 000 автомобілів Renault, Nissan, Alpine і Dacia з нульовим рівнем викидів.

Електричний наступ Альянсу

Renault eWays 2025

CMF-BEV є однією з п’яти спільних електричних платформ, передбачених альянсом Renault Nissan Mitsubishi для досягнення цілі 35 нових електромобілів до 2030 року з очікуваними інвестиціями в 23 мільярди євро.

Інші електричні архітектури – це CMF-AEV від Dacia Spring, KEI-EV для міських автомобілів, LCV-EV для комерційних транспортних засобів, таких як Renault Kangoo і Nissan Town Star і CMF-EV для Renault Megane і Nissan Ariya.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Micra 2024 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest