Альянс Renault Nissan Mitsubishi анонсував 35 нових електрокарів

Автор: Редакція | 27 Січ, 2022
Який кросовер обрати? Nissan X-Trail, Mitsubishi Outlander, Renault Koleos

Автомобільний альянс Renault Nissan Mitsubishi також планує почати виробництво твердотільних акумуляторів у 2028 році.

Після оголошення свого масштабного плану реструктуризації в травні 2020 року Альянс Renault Nissan Mitsubishi тепер готується до наступного етапу своєї трансформації до вулецево-нейтрального виробництва.

Завдяки значним інвестиціям у 25 мільярдів доларів протягом наступних п’яти років, три компанії спільно розроблять і випустять не менше 35 нових електричних моделей до кінця десятиліття.

Новий план

Renault Megane E-Tech Electric

 

У новому довгому прес-релізі, де детально описується дорожня карта для трьох автовиробників, конгломерат з гордістю говорить, що 90 відсотків цих 35 нових електромобілів будуть базуватися на п’яти загальних платформах.

Йдеться про CMF-AEV, KEI-EV, LCV-EV, CMF-EV і CMF-BEV, кожна з яких охоплює різний сегмент транспортних засобів на ринку. CMF-BEV, яка зараз розробляється, буде запущена в 2024 році і послужить базою для заміни Nissan Micra, нового Renault R5 і моделі Alpine.

Аби зробити електричні автомобілі доступнішими для широких мас, альянс працюватиме зі своїми постачальниками над цим. Виробник прагне досягти значної економії витрат на батареї на 50 відсотків у 2026 році і 65 відсотків до 2028 року. За своїми ж оцінками, Renault Nissan Mitsubishi хоче мати загальну потужність виробництва акумуляторів 220 ГВт-год на кількох виробничих майданчиках у світі.

Твердотільні акумулятори

Renault Megane E-Tech Electric

Також немаловажно, що альянс хоче розпочати масове виробництво повністю твердотільних батарей до середини 2028 року з метою «реалізувати паритет витрат з транспортними засобами на ДВЗ».

Автовиробник обіцяє подвійну ємність батарей у порівнянні з поточними рідкими літій-іонними акумуляторами і втричі швидший час зарядки. Розробляється система керування батареями нового покоління, щоб контролювати всі процеси протягом усього життєвого циклу батареї.

І останнє, але не менш важливе, Renault Nissan Mitsubishi також глибше зануриться в безпілотні технології з амбітним планом до 2026 року мати на дорогах понад 10 мільйонів транспортних засобів, оснащених системами самокерування. Виробник запустить свій перший «повний програмно-керований автомобіль до 2025 року» з обіцянкою довічних оновлень програмного забезпечення по повітрю.

Раніше Nissan вже анонсував 23 електрифіковані моделі до 2030 року, а у Toyota теж розробляють твердотільні акумулятори.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest