Nissan анонсував 23 електрифіковані моделі до 2030 року

Автор: Редакція | 29 Лис, 2021
Nissan Ambition 2030

За планом «Nissan Ambition 2030» має з’явитись 23 електрифіковані моделі, серед яких 15 батарейних електромобілів.

Nissan тепер дивиться вперед та готується до неминучої ери електромобілів із програмою «Nissan Ambition 2030». Японський автовиробник став черговою автокомпанією, яка оголосила про масштабні інвестиції в електрифікацію, плануючи інвестувати не менше двох трильйонів ієн (близько 17,68 мільярдів доларів за поточним курсом) протягом наступних п’яти років.

Марка обіцяє «захопливі, електрифіковані транспортні засоби та технологічні інновації» у новій хвилі автомобілів, які зараз розробляються. До 2030 фінансового року, який в Японії закінчиться 31 березня 2031 року, буде запущено 23 електрифіковані моделі, включаючи 15 електромобілів. При цьому, деякі моделі продаватиме розкішний підрозділ фірми Infiniti.
Тим часом, 20 електромобілів та гібридів (моделей e-Power) з’являться протягом наступних п’яти років, і Nissan сподівається, що електрифіковані моделі досягнуть 75-відсоткової частки продажів у Європі до 2026 фінансового року.

Удома в Японії очікується, що за цей же інтервал вийдуть на 55 % «електрифікованих» продажів, тоді як у Китаї автовиробник націлений на 40 відсотків. Стосовно Сполучених Штатів, то до кінця 2030 фінансового року лише електромобілі повинні становити 40 відсотків продажів.

Новий тип батарей

Прототип Nissan Ariya

Для підтримання випуску гібридів і автомобілів з нульовим рівнем викидів, Nissan продовжить розвивати технологію літій-іонних акумуляторів і впроваджувати технології без кобальту, прагнучи знизити виробничі витрати на 65 відсотків до 2028 фінансового року.

Тим не менш, перший серійний електромобіль, оснащений твердотільними батареями, має з’явитися на ринку до 2024 фінансового року, коли в Йокогамі запрацює пілотний завод.
Твердотільні батареї не тільки скоротять час, необхідний для перезарядки блоку на третину, але й знизять витрати на акумулятор до 75 доларів США/кВт-год до 2028 фінансового року і, врешті, до 65 доларів США/кВт-год.

У довгостроковій перспективі Nissan вважає, що досягне паритету витрат між автомобілями, оснащеними двигунами внутрішнього згоряння, та електромобілями. Говорячи про акумулятори, світова виробнича потужність зросте до 52 ГВт-год до 2026 фінансового року, а потім досягне 130 ГВт-год до 2030 фінансового року.

Раніше Nissan анонсував будівництво «Гігафабрики» у Британії до 2024 року, а також новий електричний кросовер EV36Zero.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest