Nissan анонсував новий кросовер

Автор: Редакція | 01 Лип, 2021
Nissan EV36Zero

Японський виробник Nissan показав тізер нової глобальної моделі, якою буде новий електричний кросовер EV36Zero, випущений на заводі у Сандерленді.

Лише нещодавно Motorcar писав про плани Nissan розширити виробництво на британському заводі у Садерланді та представити новий електричний кросовер, як сам виробник поспішив оголосити про підготовку новинки.
Модель поки немає назви, але на проект електрокросовера вже виділено інвестицій у розмірі 423 мільйони фунтів стерлінгів, що є частиною ще більших капіталовкладень у завод у розмірі 1 мільярда фунтів.

Для початку, автовиробник планує виготовити флагманський електромобіль, який отримав назву Nissan EV36Zero. Електричний кросовер буде побудований на платформі CMF-EV, спільно з майбутнім кросовером Ariya та новим Megane від Renault.

Збірний завод буде модернізований, щоб створити щорічну виробничу потужність у 100 000 одиниць для поки безіменного електричного кросовера, який буде експортуватися на ті самі євроринки, що й інші автомобілі, побудовані в Сандерленді (Juke, Qashqai, Leaf).
Враховуючи, що майбутній електричний кросовер Nissan буде глобальною моделлю, це означає, що виробництво електромобіля планується й інших країнах, але вочевидь ці виробництва будуть оголошені пізніше.

Що відомо про новий кросовер?

Nissan EV36Zero

Перший погляд на тізерні зображення говорить про те, що це поки концепт-кар, а не серійна модель, оскільки моделі бракує дверних ручок та дзеркал/камер. Подібно до Ariya, новинка має спадаючу лінію даху та масивні колеса, але фари та задні ліхтарі мають суттєво інший дизайн, що підсилює думку про концепт, а не про серійну модель.

Буде цікаво дізнатись розмір автомобіля відносно компактної «Арії», оскільки важко судити на основі єдиного зображення.
Минулого року Nissan натякнув на те, що представить більший електричний позашляховик, й архітектура CMF-EV також була розроблена для середніх автомобілів. То ж ця модель може врешті-решт замінити бестселер компанії Leaf, з огляду на моду в автосвіті на кросовери.

Й звісно, на майбутніх електромобілях очікуються батареї нового покоління, які повинні забезпечити кращий діапазон між зарядами та зменшити ціну електрокарів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan EV36Zero:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest