Електрокар Lucid Air офіційно побив Tesla за кілометражем

Автор: Роман Галімон | 11 Сер, 2020
Lucid Motors Air

Американський стартап Lucid Motors заявив про офіційне подолання електрокаром Air дистанції 800 км без дозарядки. Це перший у світі електроавтомобіль із таким пробігом й це більше за Tesla Model S.

Електроседан Lucid Air вважається одним із справжніх конкурентів для Tesla Model S, поки явого лідера у цьому сегменті. Протягом останніх восьми місяців Lucid Motors проводив кампанію з оприлюднення тізерів та технічної інформації про свій люксовий седан Air, який мав дебютувати на автосалоні в Нью-Йорку 2020 року.

Проте й хоча останні події зірвали цей план, Lucid Air все ж готується до прем’єри 9 вересня.
Більш того, не чекаючи офіційної презентації, Lucid розкрив кілометраж, який може проїхати Air на одному заряді. За методикою EPA, модель може проїхати 517 миль (832 км) й це явно серйозний удар по Tesla Model S.

Адже, якщо Lucid Air має сертифікат EPA на 517 миль, то Model S у найкращий комплектації пропонує 402 милі (646 км), тобто на приголомшливі 115 миль (185 км) більше. Крім того, Lucid Aid став першим сертифікованим 500-мильним електрокаром у Північній Америці.

Це досягнення лише одне із довгого переліку останніх визнань, які виробник невпинно проголошує. Проте це перше досягнення, яке було незалежно перевірено.
Раніше автовиробник говорив, що модель має також найкращий коефіцієнт аеродинамічного спротиву – всього 0,21 (модель Tesla S має 0,24), а прототипи проїжджали подорожі у більше ніж 400 миль.

Також демонструвались версії Beta 4 та Beta 5, які дріфтували снігом із більш ніж 1000 к.с. під капотом. Також стверджувалось, що тримоторний Lucid Air може розвинути до 1800 к.с. у майбутніх ітераціях.

На даний час, Lucid готується до відкриття 20 автосалонів у США, які мають допомогти з продажем першої моделі компанії. Air буде доступний у декількох варіантах, причому топовий, включаючи 517-мильну версію, отримає батарею ємністю 130 кВт-год, тоді як менші моделі все одно проїжджатимуть 315 миль (507 км).
Машині обіцяють розгін до сотні за 2,5 секунди, а максимальна швидкість становитиме близько 200 миль/год (322 км/год). Завдяки вдосконаленим напівавтономним системам під назвою Lucid DreamDrive виробник запропонує безпілотне управління 3-го рівня.

Досі вважалось, що Air буде наступати на п’яти Tesla, але діапазон у 517 миль говорить про те, що Lucid вже випередив Tesla.

Раніше одним із конкурентів для Tesla Model S вважали електроседан Porsche Taycan, але у німецькій компанії вважають, що машини знаходяться в різних сегментах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: CarBuzz

Галерея Lucid Motors Air:
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors
Фотограф: Lucid Motors

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest