500 електрокросоверів Aiways U5 відправлені на Корсику

Автор: Роман Галімон | 05 Чер, 2020
Aiways U5

Китайський автовиробник електрокарів Aiways розпочав постачання партії електричного кросовера U5 до Європи, куди перші автомобілі прибудуть у липні.

Перша партія із 500 одиниць, замовлена компанією Hertz Corsica та експлуатується місцевим підприємством Filippi Auto, стане доступною для оренди на французькому острові Корсика наступного місяця.
Модель U5 виготовляється у місті Шанжао, Китай, на заводі з виробничими потужностями у 150 000 автомобілів. При цьому, електрокросовер доступний для замовлення в декількох європейських країнах, включаючи Німеччину, Норвегію, Швейцарію та Нідерланди.

Aiways U5
Електричний кросовер Aiways U5 готовий до відправлення

Машина, яка звісно була обрана через відсутність викидів, має проходити планове обслуговування кожні 100 000 км, що теж дуже важливо для орендної компанії.

Китайський електрокросовер має довжину 4,68 метра, ширину 1,87 м та висоту 1,70 м та також пропонує багажник на 432 літри (1555 л – зі складаними задніми сидіннями).

Електродвигун на передній осі видає 190 к.с. (140 кВт) та 315 Нм крутного моменту. Акумулятор ємністю 63 кВт-год має за 27 хвилин заряджатись від 30 до 80 відсотків за умови використання швидкого зарядного пристрою постійного струму. Все це повинно забезпечити пробіг у 400 км без зарядки.
U5 оснащений безпілотними системами керування другого рівня, камерою з оглядом 360 градусів, 12,3-дюймовою монітором медійної системи, клімат-контролем, люком та ін.

Нещодавно електрокросовер Volkswagen «засвітився» у зарядженій версії, а електрокросовер BMW iX3 вперше з’явився у мережі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Carscoops

Галерея Aiways U5:
Фотограф: Aiways
Фотограф: Aiways
Фотограф: Aiways
Фотограф: Aiways
Фотограф: Aiways
Фотограф: Aiways
Фотограф: Aiways
Фотограф: Aiways

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest