«Електромобілі мають паливний двигун» – результати опитування

Автор: Редакція | 20 Лис, 2021
Toyota bZ4X

66% покупців вважають, що електричні автомобілі мають під капотом двигун внутрішнього згорання.

Такі висновки були оприлюднені під час заходу Toyota E-volution, де компанія показала приголомшливі статистичні дані, які показують скільки про електромобілі знає більшість покупців.

У рамках дослідження обізнаності з електромобілем у 2019 році задавалось неймовірно просте запитання – чи є у батарейного електрокара (BEV) паливний двигун? Відповідь «так» надали 66% респондентів.

Опитування про наявність ДВЗ у електрокара
Чи має електрокар паливний двигун? Фото: Carscoops

Питання було поставлене знову цього року, і результати були такими ж, оскільки 66% людей досі вважають, що електромобілі мають паливний двигун. Це дивно, оскільки електромобілі стали популярнішими, а попередні дослідження показали, що понад 70% людей задумались над придбанням його в майбутньому.

На жаль, це був не єдиний дивовижний висновок дослідження. Коли людей запитали, чи потрібно підключати «м’які» гібриди для їзди, 75% респондентів відповіли так. Це, очевидно, неправильно, оскільки в гібрид можна просто сісти і поїхати.

Опитування про зарядку плагін-гібрида
Чи потрібно заряджати PHEV? Фото: Carscoops

Представники Toyota визнали, що ця конкретна статистика викликає розчарування, оскільки компанія запустила Prius понад два десятиліття тому. Це ще більш дивно, якщо врахувати, що автовиробник пропонує широку лінійку гібридів, яка включає вищезгаданий Prius, а також Avalon, Corolla, Camry, Highlander, Sienna, RAV4 і Venza.

Однак легко зрозуміти, як деякі споживачі можуть бути збентежені щодо гібридів, враховуючи існування гібридів із підключенням. При цьому вам навіть не потрібно підключати гібридний модуль. Звісно, краще так робити для економії, але плагін-гібрид може їхати й на пальному.
Аби усунути інформаційний пробіл, Toyota намагається розповісти споживачам про електрифіковані транспортні засоби та відмінності, які розділяють їх різні гібридні, плагін-гібридні, електричні та силові агрегати на паливних елементах.

Дилери відіграють важливу роль у цій дискусії, але автовиробник уже запустив спеціальний навчальний центр, який навчає покупців деяким основам за допомогою навчальних відео. Й це зрозуміло, адже марка готується до запуску електричного bZ4X.

Раніше дослідження Dacia показало, що 78 % водіїв прагнуть купити дешеве авто без опцій, а ще раніше було проаналізовано, коли електромобілі стануть «мейнстримом».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментарЧи мають електрокари бензиновий двигун?
Чи мають електрокари бензиновий двигун?

Вочевидь, електричний автомобіль не має двигуна внутрішнього згорання

Чи мають плагін-гібриди паливний двигун?

Плагін-гібридні агрегати працюють із ДВЗ, але можуть їхати певну дистанцію лише на електриці

Чи потрібно гібридні автомобілі заряджати від електричної мережі?

Гібридні автомобілі не потрібно заряджати від електричної мережі

Чи потрібно плагін-гібридні автомобілі заряджати від електричної мережі?

Плагін-гібридні автомобілі можна заряджати від електричної мережі, але вони можуть заряджатись й від ДВЗ
Pin It on Pinterest