Електромобілі складуть третину продажів у 2020 року – Кіа

Автор: Роман Галімон | 08 Лют, 2020

Південнокорейський автовиробник Kia прогнозує, що продажі електромобілів складуть третину від загальних продажів у Великій Британії.

Не секрет, що тепер в ЄС, а також Великій Британії, діють нові норми викидів. При цьому, вони стосуються нових проданих авто.

Якщо виробник не хоче потрапити під високі штрафи, то має продавати такі машини, які у сукупній кількості будуть мати викиди не більше 95 г/км. Тобто можна продавати деякі машини з більшими викидами, а компенсувати це електрокарами та гібридами.

Саме тому, автокомпанії намагаються продавати якомога більше машин з нульовими викидами, аби не потрапити під штрафи.

При цьому, звісно, існують певні плани. Так, наприклад Suzuki хоче вивести з ринку ЄС модель Jimny, аби знизити середній рівень викидів від свої моделей. А Kia планує продати більше електрокарів та гібридів.

Керуючий директор Kia у Великій Британії Пол Філпотт повідомив Autocar, що серед прогнозованого обсягу у 92 000 автомобілів, компанія планує продати 27 000 одиниць електрифікованих, включаючи плагін-гібриди.

За планом у ці 27 000 має увійти 9000 E-Niro та 2000 Soul EV, а решта припаде на гібридні та плагін-гібридні Niro, й нові Ceed SW та XCeed PHEV.

Філпотт сказав: «Аби досягти цілі на 95 г/км у Великій Британії, ми повинні продавати один або три електрифіковані машини на десять проданих. Це досяжно».

В той же час, як й більшість виробників, Kia змушена обмежувати постачання певних моделей, з великими викидами. Наприклад, продажі спортивного Stinger із двигуном V6 будуть обмежені до 500 одиниць у 2020 році.

Нещодавно оновлений Kia Cadenza дебютував у Чикаго, а в Індії Kia показала концепт компактного кросовера Sonet.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Галерея Kia Niro 2020 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest