Десятки електромобілів викинули на смітник у США

Автор: Роман Галімон | 01 Чер, 2020
Смітник електрокарів

Близько сорока електричних автомобілів опинились на смітнику у США після того як шерингова компанія BlueIndy була закрита.

Після приблизно п’яти років існування в Індіанаполісі програма обміну електричними автомобілями BlueIndy набрала близько 3000 клієнтів. Проте цього виявилось недостатньо, щоб бути справді успішним бізнесом.

Проект був запущений у вересні 2015 року й проіснував до 21 травня 2020 року. Було інвестовано 50 мільйонів доларів, з яких місто виділило 6 мільйонів доларів, а компанія Indianapolis Power&Light витратила 1 мільйон доларів на встановлення підземних провідних станцій зарядки.
Загалом до програми увійшло 280 автомобілів та 90 електростанцій в Індіанаполісі й вона включала сотні паркувальних місць.

Незважаючи на понад 180 000 виконаних поїздок, попит не виправдав очікувань. Закриття залишило питання, що робити з автомобілями з вбудованими зарядними пристроями, а також паркувальними місцями з зарядними пристроями.

Проте, щонайменше 30-40 транспортних засобів з різним рівнем пошкоджень кузова вже відправились на смітник, хоча попередньо з них демонтували акумуляторні батареї, які будуть використанні в інших проектах.
Автомобілі, які не були пошкоджені, будуть перевезені до Лос-Анджелеса для використання в проекті BlueLA, іншої програми шерінгу.

Раніше через пожежу у Флориді знищено 3 500 прокатних автомобілів, а затонулий корабель із автомобілями вирішили розрізати.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Autoblog


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest