Електричний кросовер Ford «розсекретили» до презентації

Автор: Редакція | 15 Лис, 2019

Компанія Ford не змогла до презентації зберегти свій перший електричний кросовер Mustang Mach-E в таємниці. Характеристики та ціни новинки «потрапили» у мережу.

Офіційний дебют електрокросовера має відбутися найближчого вікенду. Однак, хтось поспішив та оприлюднив інформацію про ціни, комплектації і динамічні характеристики Mustang Mach-E раніше.

Читайте також:

Тепер вже відомо, що у електричного крос-купе буде п’ять основних комплектацій. Дві з них будуть з одним електромотором, ще дві з двомоторною силовою установкою для повного приводу, а п’ята лише із заднім приводом. Звісно, найдорожчі модифікації будуть із повним приводом.

Базова комплектація з єдиним двигуном видаватиме 255 к.с. і 415 Нм крутного моменту, у двомоторної установки тяга виросте до 578 Нм.

Розгін до 100 км/год відбуватиметься за 6 секунд, а запас ходу складе 370 км. Найдорожча версія забезпечить максимальний пробіг на одній зарядці у 480 км. Топова комплектація з логотипом GT, потужність мотору якої дізнатися поки не вдалося, зможе розігнатися до «сотні» лише за 3 із гаком секунди.

Перша партія Ford Mustang Mach-E буде зроблена в обмеженій кількості та матиме назву First Edition. При цьому, ніхто не обіцяє завищених характеристик для цих машин, адже вони отримають  деякі нюанси в салоні та опції (як червоні гальмівні супорти і ексклюзивний колір кузова). Ця комплектація вартуватиме у 59 900 доларів.

Базова версія електричного крос-купе з’явиться у продажу за ціною від 43 895 доларів, а Mach-E GT запропонують за 60 500 доларів.

Прийом заявок на електричний «Мустанг» виробник відкриє відразу після справжньої презентації, але замовлення необхідно супроводити депозитом у 500 доларів.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Mustang Mach-E
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest