Ferrari представила найпотужніший дорожній суперкар 812 Competizione

Автор: Редакція | 05 Тра, 2021
Ferrari 812 Competizione

Італійська марка Ferrari показала спеціальну версію дорожнього суперкара під назвою 812 Competizione.

Пару тижнів тому Ferrari анонсувала спеціальну версію 812 Superfast: тоді були опубліковані перші фотографії, розкриті деякі характеристики і основні цілі, які переслідували італійці, коли допрацьовували модель для обраних колекціонерів.
Сьогодні ж компанія влаштувала повноцінну прем’єру. Назва новинки – 812 Competizione, і ось чим вона, серед іншого, відрізняється від донора в цифрах:

  • 6,5-літровий двигун V12 форсований з 800 к.с. до 830 к.с., при цьому максимальний крутний момент зменшився з 718 до 692 Нм;
  • суха маса машини знизилася з 1525 до 1487 кг;
  • час розгону до 100 км/год скоротився з 2,9 до 2,85 секунди.

Максимальна швидкість, як і раніше, перевищує 340 км/год. Коло по Фіорано купе проїжджає за 1 хвилину і 20 секунд.

Ferrari 812 Competizione

Як уже повідомлялося раніше, аеродинаміку суперкара переробили для збільшення максимальної притискної сили й поліпшеного охолодження гальм. Крім того, на Ferrari 812 Competizione дебютували останні версії повнокерованого шасі (Virtual Short Wheelbase 3.0) і системи контролю бічних ковзань (Side Slip Control 7.0).
Інженери обіцяють впевнене проходження поворотів на треку, при цьому по звичайних дорогах на новинці також можна їздити, що робить її найпотужнішим цивільним Ferrari, котрий живиться виключно бензином: більше кінських сил видають тільки гібриди LaFerrari та SF90.

Справжнім сюрпризом стало те, що одночасно з купе дебютував родстер Ferrari 812 Competizione A (очевидно, від італійського слова Aperta – «відкрито»). Його характеристики обіцяють уточнити пізніше. Також поки немає інформації по запланованим тиражу і цінами.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari 812 Competizione:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest