Ferrari показала 1000-сильний SF90 Spider із «надшвидким» дахом

Автор: Редакція | 13 Лис, 2020
Ferrari SF90 Spider презентація

Італійська марка Ferrari презентувала 1000-сильний спорткар SF90 Spider, який дуже швидко складає дах.

Дебют SF90 у версії Spider – відмінна новина для самої компанії та її лояльних клієнтів й погана – для конкурентів. Гіперкар оснащений потужним чотирилітровим V8 (780 к.с. і 800 Нм) і приправлений трьома електромоторами, претендує на звання найшвидшого «Спайдера» в світі.
Хоча поки йдеться лише про прискорення до «сотні»: SF90 Spider справляється з цим завдання за 2,5 секунди, що краще за «схожі» Porsche 918 Spyder (2,6 секунди) й Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse (знову 2,6 с).

Проте показники максимальної швидкості на боці конкурентів: німецький гіперкар вміє розганятися до 345 км/год, французький – до 408 км/год. В той час як, SF90 Spider «лише» до 340 км/год.

Втім, у Маранелло створили й інші переваги для своєї новинки. До речі, ані 918-й, ані Grand Sport Vitesse вже не купити новими.

Ferrari SF90 Spider
Ferrari SF90 Spider

Так ось, якщо у конкурентів дах треба знімати вручну, то у Ferrari все зробить електропривод. Прямо на ходу й лише за якісь 14 секунд.

Для цього інженерам і дизайнерам у Маранелло довелося неабияк попрацювати. У порівнянні зі SF90 Stradale з твердим дахом, у «Спайдера» трохи тонші передні стійки й оригінальне вітрове скло – іншої форми й на 2 см нижче.

Проте, щоб відразу відрізнити «закритий» Spider від базової моделі, потрібно бути справжнім фанатом Ferrari або провести кілька хвилин за порівнянням їхніх фотографій.
Під капотом Stradale та Spider ідентичні. «Спайдер» також можна замовити з трековим пакетом Asetto Fiorano, що включає затиснуту підвіску, карбонові елементи (сумарно вдалося відіграти 21 км спорядженої маси) і шини Michelin Pilot Sport Cup 2.

І хоча прайс-лист на новинку поки не опублікований, за припущеннями SF90 Spider напевно виявиться трохи дорожчим за Stradale, який стартує з 430 000 євро.

Влітку Ferrari презентувала гіперкар SF90 Stradale у рімейку фільму про вуличні гонки, а у вересні оновленому Ferrari Portofino змінили  зовнішність та мотор.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari SF90 Spider:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest