Оновлений Ferrari Portofino отримав нову зовнішність та мотор

Автор: Редакція | 17 Вер, 2020
Ferrari Portofino M

Італійська марка Ferrari оновила зовнішність та силовий агрегат для спортивного кабріолета Portofino.

Купе-кабріолет Ferrari Portofino, представлений вже три роки тому в якості наступника моделі California, отримав планове оновлення. Презентацію модернізованого суперкара, який виробник називає символом повернення до нормальної діяльності після пандемії COVID-19, провели повністю в онлайн-форматі.
Тепер машина називається Portofino M, де M – це Modificata: так у номенклатурі бренду позначають «моделі з поліпшеними характеристиками». Головні технічні новинки були передбачувані: автомобіль із жорстким складаним верхом привели у відповідність до стилю купе Roma, яке було представлено минулого року.

Потужність 3,9-літрового V8 підняли з 600 до 620 к.с., а семиступеневий робот замінили сучаснішим восьмиступеневим, який вперше з’явився на SF90 Stradale. В результаті час розгону до 100 км/год скоротився з 3,5 до 3,45 секунди. Максимальна швидкість не змінилася – 320 км/год. Крім того, Portofino M отримав п’ятипозиційний перемикач Manettino з режимом Race «для максимального задоволення від водіння».

Крім силового агрегату, Ferrari Portofino M відрізняється від попередника переробленої передньою частиною з агресивнішим бампером. Довжина збільшилася з 4586 до 4594 мм, але ширина (1938 мм) й висота (1318 мм) не змінились.
Також купе-кабріолету обіцяють нові опції, включаючи системи допомоги водієві та крісла з підігрівом й вентиляцією, але подробиць на даний момент немає.

Раніше також стало відомо, що Ferrari вирішила зупинити виробництво тридверного шутінгбрейка GTC4Lusso, а спорткар Ferrari 812 ганявся із Lamborghini Aventador SVJ та Porsche 911 Turbo S.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari Portofino M:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest