Ferrari GTC4Lusso зняли з виробництва

Автор: Редакція | 01 Вер, 2020
Ferrari GTC4Lusso

Італійський виробник Ferrari вирішив зупинити виробництво тридверного шутінгбрейка GTC4Lusso.

Інформацію про зняття з конвеєру Ferrari GTC4Lusso виданню Motor1 підтвердив офіційний представник італійської компанії. При цьому лише днями видання The Drive стверджувало, що модель залишається на конвеєрі.

Як пояснили в Маранелло, припинення виробництва GTC4Lusso передбачено стратегією, анонсованою в 2017 році, і пов’язано із завершенням стандартного для бренду життєвого циклу моделі.
Світова прем’єра Ferrari GTC4Lusso відбулася у березні 2016 року на Женевському автосалоні. Як і його попередник FF, новий спортивний універсал отримав чотири посадкових місця й привід на чотири колеса.

При цьому моделі переробили аеродинаміку, збільшили потужність 6,3-літрового атмосферного V12 із 660 до 690 к.с. і зробили шасі повнокерованим. Восени того ж року в Парижі дебютував GTC4Lusso T – задньопривідний варіант з 3,9-літровою 610-сильною «турбовісімкою». Тепер його теж зняли з конвеєра.

Раніше повідомлялося, що GTC4Lusso отримає наступника: він має увійти в сімейство Purosangue поряд із кросовером, який сам виробник вважає за краще іменувати терміном Ferrari Utility Vehicle. Проте, анонсоване на 2022 рік виробництво, швидше за все, буде перенесно, як й терміни запуску інших нових моделей.
До речі, нещодавно прокачаний Nissan GT-R спробував поганятися з GTC4Lusso, а розлючений водій вантажівки розчавив Ferrari GTC4Lusso свого боса.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Галерея Ferrari GTC4Lusso 2017 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest