Ferrari відклала запуск електрокара на 2025 рік

Автор: Редакція | 13 Гру, 2019

Італійська компанія Ferrari вирішила відкласти створення електрокара до 2025 року через відсутність відповідних акумуляторних технологій.

Ferrari – одна з небагатьох компаній-виробників спорткарів, які досі відмовляються переходити на чисту електрику. Проте, саму можливість випуску моделі без ДВЗ у компанії не заперечують: нинішній генеральний директор Луї Камільєрі заявив журналістам протягом заходу на заводі в Маранелло, що це може статися – але лише після 2025 року.

 Читайте також:

На разі Скудерію не влаштовують акумуляторні технології, а саме – запас ходу електрокарів і швидкість перезарядки їхніх батарей. До речі, аналогічної позиції дотримується ще один іменитий спортивний бренд – McLaren. При цьому британці також скаржаться на надмірну масу акумуляторів, через яку неминуче страждає динаміка. Проте, «мул» із повністю електричною силовою установкою в McLaren почали тестувати ще два роки тому.

Наприкінці цієї весни Ferrari випустила перший у своїй історії автомобіль, який може пересуватися за рахунок однієї електротяги – плагін-гібрид SF90 Stradale. Його силова установка сумарною потужністю в 1000 к.с. поєднує 4,0-літровий 780-сильний V8 і три електромотора. Повнопривідне купе набирає 100 км/год за 2,5 секунди. При цьому заряду батареї вистачає всього на 25 км шляху – одне коло Нюрбурингом.

На відміну від, наприклад, Porsche, де електромотори і батареї використовують не тільки заради екології, а й для підвищення динамічних характеристик (наприклад, Panamera – Turbo S E-Hybrid), для Ferrari електрифікація – міра більшою мірою вимушена, обумовлена, в першу чергу, необхідністю відповідати посиленим вимогам щодо шкідливих викидів. Тим не менш, компанія вже довела свою готовність, зберігаючи вірність традиціям, відкриватися новому, та вже переглянула своє відношення до виробництва кросоверів.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari SF90 Stradale:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest