Fiat-Chrysler та виробник «Айфонів» вийдуть на ринок Китаю

Автор: Редакція | 20 Січ, 2020

Fiat Chrysler Automobiles створить спільне підприємство з тайванською компанією Hon Hai Precision Industry, яка працює під торговою ім’ям Foxconn та займається складанням продуктів компанії Apple.

Про це повідомляє Automotive News Europe з посиланням на Reuters і Bloomberg.

 Читайте також:

Нове СП, яким партнери володітимуть в рівних частках, займеться виробництвом електромобілів і так званих connected cars, тобто автомобілів із високошвидкісним підключенням до інтернету. Відповідно, альянс буде вести бізнес і в сфері «інтернету речей».

Foxconn візьме на себе дизайн, забезпечення компонентами та управління ланцюгами постачання, але безпосередньо виробляти автомобілі не буде. При цьому компанія розраховує, що в довгостроковій перспективі автобізнес забезпечуватиме їй 10% всього заробітку.

Для Fiat-Chrysler, який недавно об’єднався з Peugeot-Citroen, співпраця з Foxconn – це можливість посилити свої позиції на найбільшому в світі автомобільному ринку. Так, у 2018 році продажі італо-американської групи в Китаї склали менше 1% від загального обсягу. При цьому з часом нове СП планує розширити свій бізнес, вийшовши за межі країни.

Джерело: Motor1

Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest