Fisker анонсував серійний електричний кросовер Ocean

Автор: Редакція | 28 Жов, 2020
Fisker Ocean 2021 року

Серійний електричний кросовер Fisker Ocean представлять у травні 2021 року.

Нещодавно стало відомо, що Fisker Inc. домовилась із концерном Magna про спільну розробку й виробництво електричного кросовера Ocean. Хоча ще нещодавно були припущення, що новинка буде побудована на базі Volkswagen ID.4.
До речі, єдиний існуючий екземпляр Ocean був побудований за замовленням Фіскера італійською компанією Italdesign на базі VW ID.4, але оскільки домовитися з німецьким концерном про спільне виробництво не вдалося, машину доведеться переробити.

Тепер засновник стартапу Хенрік Фіскер пообіцяв презентацію предсерийної моделі на автосалоні в Лос-Анджелесі e травні 2021 року. Саме там й покажуть першу машину, розроблену спільно з Magna.

Фіскер також оголосив про відкриття європейської штаб-квартири фірми в Мюнхені, який знаходиться недалеко від австрійського Граца, де розташований завод Magna. При цьому основна штаб-квартира Fisker залишиться в Каліфорнії.
Нарешті, Хенрік Фіскер назвав число зарезервованих кросовер покупців. На 26 жовтня їх налічувалося 8 тисяч 871 осіб, причому після оголошення про угоду з Magna кількість охочих купити машину помітно збільшилася.

Fisker Inc. – вже другий стартап відомого автомобільного дизайнера Хенріка Фіскера. Свою першу компанію, яка випускала гібриди Fisker Karma, він був змушений залишити. Тепер та машина відома як Karma Revero.

Magna випускає в Австрії автомобілі на замовлення багатьох брендів, включаючи Toyota і Mercedes. Зокрема, в Граці роблять електричні кросовери Jaguar I-Pace. Компанія тепер допоможе Фіскеру розробити серійну версію його кросовера.
Оскільки вона буде істотно відрізнятися від попередньої, зробленої на базі Volkswagen, колишні технічні характеристики можна вважати не актуальними. Сам Фіскер, однак, говорив, що його мета зробити семимісний електричний кросовер, здатний розганятися до 100 кілометрів на годину менш ніж за три секунди.

Влітку Фіскер також анонсував появу ще трьох електрокарів, а інший стартап Lucid теж готується презентувати свій перший електрокросовер.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Fisker Ocean 2021 року:
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest