Volkswagen ID.4 може стати основою для Fisker Ocean

Автор: Редакція | 14 Лип, 2020
Fisker Ocean 2021 року

Американська компанія Fisker розкрила перед інвесторами деталі проекту електричного кросовера Ocean.

Компанія Fisker Inc. офіційно підтвердила намір стати публічною, запропонувавши свої акції інвесторам на біржі. З презентації для інвесторів також стало відомо, що електричний кросовер Ocean компанія Fisker має намір будувати на базі електромобіля Volkswagen ID.4.

Навіть прототип Fisker Ocean був побудований дизайн-студією Italdesign, яка зараз належить компанії Audi, що входить до Volkswagen Group.
Цікаво, що остаточної угоди між Volkswagen та Fisker поки немає. У німецькому концерні лише підтвердили, що переговори тривають й що вони готові на взаємовигідних умовах ділитися своєю платформою MEB, яка лежить в основі лінійки всіх електрокарів ID.

Шасі MEB передбачає установку одного або двох електродвигунів, а також кількох батарей на вибір. У топовому виконанні це 306 к.с. та блок акумуляторів на 82 кВт-години.
Використання платформи Volkswagen MEB дозволить Fisker прискорити запуск Ocean у серію і знизити його собівартість. При цьому компанія не відмовляється від розробки власного автомобільного шасі, а також твердотільних акумуляторів для майбутніх моделей.

До речі, раніше у VAG повідомляли, що готові постачати іншим виробникам й програмне забезпечення до електрокарів. Також Volkswagen та Ford разом збираються випустити 8 мільйонів машин, серед яких є й електрокари.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея Fisker Ocean 2021 року:
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker
Фотограф: Fisker

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest