Оновлений Ford Fiesta вперше «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 09 Бер, 2021
Ford Fiesta 2021 року

Відомий хетчбек Ford Fiesta у восьмому поколінні готується до оновлення всередині генерації та вперше з’явився на виробничих випробуваннях.

B-сегмент – один із найбільш конкурентних автомобільних сегментів у Європі, повний нових моделей, таких як Peugeot 208, Renault Clio, Opel Corsa, Volkswagen Polo тощо. Й хоча Ford Fiesta колись був лідером у класі, але на разі відстає від своїх суперників.
Звісно, автовиробник прагне виправити ситуацію майбутнім оновленням хетчбека й перші шпигунські фотографії з оновленою Fiesta тому підтвердження.

Як видно на зображеннях, тестується «позашляхова» версія Active, а прототип Fiesta схований під камуфляжем. Більш того, передня частина машини навіть має додаткові панелі, що приховують зміни дизайну.

Ford Fiesta 2021 року

Тим не менш, можна помітити нові фари та модифіковану задню секцію бампера. Нижня решітка, здається, не змінилась порівняно з моделлю, яка зараз продається.

Цікаво, що капот тестового автомобіля трохи відкритий й звідти виглядає двопровідний кабель, який йде від моторного відсіку через передню стійку до салону автомобіля. Швидше за все, через приклеєний кабель підключено вимірювальне обладнання для аналізу даних від двигуна.

Ford Fiesta 2021 року

На відмінну від передньої «підтяжки обличчя», ззаду не помітно жодних візуальних змін. Задні ліхтарі та невеликий спойлер на даху здаються аналогічними до поточної моделі. Навіть диски тестового автомобіля зараз доступні для комплектації Active на певних ринках.
Влітку 2020 року Ford оновив Fiesta м’якими гібридними силовими агрегатами, і зовсім недавно надав електрифікованим моделям нову автоматичну коробку передач із подвійним зчепленням. Тому навряд у теперішньому «фейсліфтингу» відбудуться зміни під капотом, але силові агрегати все ж можуть бути оновлені через нове програмне забезпечення, аби допомогти досягти кращої ефективності. А ось дизельні двигуни можуть зникнути на хетчі B-сегменту після оновлення.

До речі, минулого місяця Ford «засвітив» новий кросовер Mondeo, а раніше на тестах з’явився оновлений Ford Focus.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Fiesta 2021 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest