Оновлений Ford Focus «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 02 Лют, 2021
Ford Focus 2022 року

Прототип оновленого Ford Focus Active з’явився на виробничих тестах та розкрив свою зовнішність.

Ford Focus є одним із найбільш продаваних компактних автомобілів у Європі. Він поділяє лаври з Volkswagen Golf, Skoda Octavia, Renault Megane та подібними у, мабуть, найбільш конкурентному сегменті на Старому континенті.
Компанія Ford постійно оновлює Focus, щоб підтримувати його актуальність завдяки необхідним змінам, як додавання нового електрифікованого силового агрегату чи цифрової панелі приладів. Проте, тепер відбуваються більш суттєві зміни.

Перші шпигунські фотографії зафільмували «фейсліфтинг» на Focus. На зображеннях у галереї нижче можна побачити прототип комплектації Focus Active, який по суті є піднятою версією універсала на базі звичайної моделі. Варіант Active вже доступний у Європі, але цей тестовий автомобіль приховує деякі зовнішні зміни, які заслуговують уваги.

Зміни передньої решітки очевидні: фари мають змінену форму, а світлодіодні денні ходові вогні розташовані нижче. Цікаво, що форма ДХВ дуже схожа на світловий підпис Mondeo, який досі продається в Європі. Швидше за все, автовиробник хоче створити сильніший візуальний зв’язок між двома своїми основними моделями.

Хоча під камуфляжем спереду ховаються додаткові зміни, включаючи нову решітку радіатора та перероблений бампер, задня частина оснащена лише новими задніми фарами. Нові блоки стрункіші з різною внутрішньою графікою.
Враховуючи вік поточного четвертого покоління Focus, зрозуміло чому Ford готує оновлення для моделі. Проте побачити рейстайлінгову версію можна буде лише наприкінці 2021 року або навіть на початку 2022 року.

Очікується, що разом із оновленням  автовиробник може нарешті представити плагін-гібридну силову установку для популярної моделі.

За місяць до цього, новий Ford Mondeo також «засвітився», а ось у Бразилії виробник закрив виробництво після 101 року роботи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Focus 2022 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest