Ford представив нові комплектації кросовера Puma

Автор: Редакція | 30 Тра, 2020
Ford Puma ST Vignale

Американський автовиробник Ford презентував оновлення для кросовера Puma, які відбулися за рахунок розширення комплектацій.

Компактний передньопривідний кросовер Puma, який дебютував в Європі минулого літа, отримав нові комплектації з новими силовими установками й новим обладнанням.
У моторну гамму, яка досі складалася виключно з бензинових «турботрійок» EcoBoost, додали 1,5-літровий 120-сильний дизель EcoBlue. Він поєднується з шестиступеневою механікою та витрачає 4,5 літра палива на 100 км шляху (за методикою WLTP).

Кросоверу тепер доступний й семиступеневий робот з подвійним зчепленням. Проте його пропонують лише з 125-сильною версією «Екобуста», причому це єдина бензинова модифікація без 48-вольтного стартер-генератора – помірними гібридами як й раніше залишаються тільки кросовери на «механіці».
Крім того, у Ford Puma з’явилась комплектація під назвою ST-Line Vignale, що базується на псевдоспортивній лінійці ST-Line.

Стосовно Vignale, то це суббренд, який «Форд» запустив в першій половині цього десятиліття для ринків, на яких не представлено його люксовий підрозділ Lincoln. Таким логотипом прикрашають найрозкішніші варіанти моделей.

В даному випадку стандартну комплектацію доповнили світлодіодними головними фарами, шкіряним салоном, акустикою B&O та системою безключового доступу. Візуально ця Puma виділяється оригінальними решіткою радіатора, колісними дисками й багатшим декором.
Нарешті, Ford знову підтвердив, що пізніше цього року буде представлена спортивна версія Puma ST. За попередніми даними, вона отримає 200-сильний мотор від ST-версії «Фієсти».

Нещодавно, Ford також представив спецверсію Ranger для Європи та електричний кросовер Mustang для Європи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Puma:
Фотограф: Ford
Фотограф: Autoexpress
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest