Ford відмовиться від ДВЗ в Європі до 2035 року

Автор: Редакція | 18 Тра, 2022
Електрокари Ford

Європейський підрозділ Ford повідомив, що відмовиться від продажів нових автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ) в Європі до 2035 року.

Ford приєднається до 27 компаній, які підтримали заклик європейських країн не продавати нові автомобілі з ДВЗ після 2035 року. Також автовиробник зобов’язався допомогти досягненню обов’язкових планових показників для зарядної інфраструктури (зарядки кожні 60 км в ЄС).

Заклик узгоджується з попередньою метою Європи до 2050 року прийти до чистих нульових викидів. Однак для забезпечення переходу на електромобілі все ще необхідно прийняти чіткі терміни та законодавство в ЄС.

Електрокари Ford

«У Ford вірять, що свобода пересування йде поруч із турботою про нашу планету та один про одного, – сказав Стюарт Роулі, голова Ford в Європі. – Ось чому ми націлюємось на те, щоб усі автомобілі Ford до 2035 року не мали викидів. Щоб успішно досягти цього, політики ЄС повинні також встановити обов’язкові національні цілі для безперебійної інфраструктури електричних зарядок, яка відповідає зростаючому попиту на електромобілі».

Наразі відповідальні за пропозицію Європейської комісії приймають рішення щодо нових правил стосовно чистих автомобілів. Європейський парламент та уряди ЄС визначать свої позиції у червні, а остаточний закон буде ухвалено восени.

Електрокари Ford

Ford докладає максимум зусиль для переходу на електромобілі, а цілі поставлені ще до 2024 року. У березні минулого року було анонсовано Puma EV та два електричні кросовери, а на горизонті – п’ять повністю електричних комерційних автомобілів. Mustang Mach-E вже добре продається на Старому континенті.

Тим часом Німеччина поки відмовляється від пропозиції на повну заборону ДВЗ після 2035 року, оскільки міністерство транспорту країни бачить певний потенціал у відновлюваних видах палива. З іншого боку, Італія вимагає деякої поблажливості для виробників суперкарів на тлі заборони ДВЗ, посилаючись на різницю в обсязі виробництва.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest