Італія відмовиться від машин із ДВЗ у 2035 році

Автор: Редакція | 13 Гру, 2021
Mitsubishi Outlander PHEV 2021 (зарядка)

Італія офіційно оголосила про припинення виробництва автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ) у 2035 році.

В офіційній заяві Італія анонсувала відмову від автомобілів на ДВЗ із 2035 року, й дотримання тієї ж стратегії, що й основні країни Європейського Союзу, котрим також рекомендовано заборонити продаж ДВЗ з аналогічного терміну.

Італія, яка не підписала угоду про заборону ДВЗ у 2035 році, досягнуту на COP26, мала серйозні сумніви щодо такої серйозної трансформації країни, а також громадян, не готових відмовлятись від автомобілів на бензині та дизельному паливі.
Кілька місяців країна виступила на захист продовження виробництва ДВЗ на кілька років, аби виробники змогли адаптуватися до абсолютно радикальних змін, але тепер рішення змінилось.

Після засідання Міжміністерського комітету з екологічного переходу, в якому взяли участь Міністерство екологічного переходу, Міністерство інфраструктури та сталої мобільності й Міністерство економічного розвитку, уряд країни повідомив про нову стратегію.

Італія ставить на електроенергію, водень і біопаливо

Fiat 500e 3+1 2020 року

Рішення, яке збігається з аналогічними від передових європейських країн, затверджує програму з відмови від виробництва нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

До плану також включені легкі комерційні транспортні засоби, хоча для них обмеження діятимуть від 2040 року.

Звичайно, Італія потурбується про нішевих виробників, серед яких Ferrari та Lamborghini. Для них будуть створені окремі заходи за допомогою Європейської комісії.
Крім того, вони також узгодили пакет заходів «Fit for 55». Поки не зрозуміло, як будуть стимулювати придбання екологічних моделей, але швидше за все буде застосований так званий «Екобонус», аби перехід почався якнайшвидше.

Таким чином Італія приєднується до європейської політики декарбонізації, яка включає не лише електромобілі, а й серйозні інвестиції у водень та біопаливо. На основі цього, Італія побудує національний ланцюжок поставок, аби сприяти зростанню популярності екологічних моделей та збільшенню їхнього продажу.

Електрифікація Європи

BMW 2 серія Active Tourer (гібрид) 2022 року

У Євросоюз входять 27 країн, всі вони мають імплементувати рішення Єврокомісії. Раніше заборону на продаж нових бензинових і дизельних машин із 2030 року оголосила Британія, яка вийшла з Євросоюзу.

Паралельно Європа також шукає місце для заводів із виробництва акумуляторів, а також майданчик для заводу автомобільних чіпів.

Тим часом, багато автовиробників вже підтвердили плани електрифікації: так, Volkswagen зупинить виробництво автомобілів із ДВЗ після 2033 року, а Opel нещодавно оголосив про повний перехід на електрокари з 2028 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest