Автомобілі Ford «з підключенням» заборонили продавати у Німеччині

Автор: Редакція | 21 Тра, 2022
Логотип Ford

Автомобілі Ford, підключені до Інтернету, отримали заборону на продаж у Німеччині через патентну суперечку.

Рішення відображає напругу, оскільки технологічні фірми змушують автовиробників платити роялті за технології, що використовуються в автономному водінні.

Німецький суд запровадив загальнонаціональну заборону на продаж і виробництво автомобілів Ford, які можуть підключатися до Інтернету в рамках позову про порушення патентів на бездротові технології.

Вирок Мюнхенського регіонального суду не є юридично обов’язковим і все ще може бути оскаржений, сказав суд, додавши, що позивач, Japan’s IP Bridge, зобов’язаний сплатити 227 мільйонів євро забезпечення, щоб він став «тимчасово виконаним».

Рішення відображає зростаючу напруженість між технологічними фірмами, які хочуть, щоб автовиробники платили роялті за технології, що використовуються в навігаційних системах, транспортних комунікаціях і безпілотних автомобілях, у їхньому прагненні до автономного водіння.

«Причиною цієї судової справи є ліцензування важливих стандартних патентів для мереж LTE. Оскільки ми ще не отримали письмового висновку суду, ми не хочемо коментувати це питання наразі», – сказали в Ford на запит Automotive News Europe.

Раніше стало відомо, що Ford відмовиться від ДВЗ в Європі до 2035 року, а також  про зупинку виробництва тридверної Fiesta.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest