Geely створила футуристичний кросовер Icon

Автор: Редакція | 14 Жов, 2019

Китайська компанія Geely представила серійний кросовер Icon, який виявився майже повною копією ще недавнього фантастичного концепту марки.

Концепт із тим же ім’ям, показаний минулого року, порадував як оригінальною зовнішністю, так й екстравагантною, але продуманою архітектурою салону. Все це застосовано на серійній версії Icon майже без змін. Позашляховик зберіг рельєфну пластику боковин, оформлення «обличчя» з багатоповерховою оптикою й примхливі задні ліхтарі.

Читайте також:

Фактично, зміни зводяться до появи традиційних бічних дзеркал замість камер на концепті, рейлінгів на даху, іншої конфігурації головної оптики (на прототипі нижні секції нагадували пісочний годинник) і застосування консервативніших колісних дисків.

Незграбно-модний інтер’єр отримав масивний на перший погляд центральний тунель, але він зроблений двоповерховим: в консолі захована ніша для дрібниць, а всього таких ніш у салоні розкидано близько трьох десятків. У водія – відразу два планшетоподібні дисплея діагоналлю 10,25 дюйма кожний. Цілком очікувано один працює панеллю приладів, другий – монітором мультімедійної системи, яка підтримує «багатовіконний» режим і вміє взаємодіяти зі смартфонами. Управляти системою можна з монітора, за допомогою голосових команд або шайбою на тунелі. Частина кнопок на ньому й на консолі теж сенсорні.

У довжину кросовер витягнувся на 4 350 мм при колісній базі в 2 640 мм, а побудований він на модульній платформі BMA й комплектується напівзалежною задньою підвіскою й приводом тільки на передні колеса. Під капотом Icon знаходиться добре знайомий 177-сильний трициліндровий турбодвигун об’ємом 1,5 л, в пару до якого запропонований 7-ступінчастий робот, але, за чутками, в майбутньому моторну гамму для кросовера розширять.

Перший час продавати Geely Icon планується лише в Китаї. Однак, легко припустити, що кросовер з такою своєрідною зовнішністю та внутрішнім наповненням знайде покупця і за межами країни.

Джерело: Motor1

Галерея Geely Icon
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest