General Motors зупинить комплектувати автомобілі CD-плеєрами

Автор: Редакція | 04 Лип, 2021
Chevy Express GMC Savana

Американський автомобільний концерн General Motors вирішив більше не встановлювати CD-плеєри у нові автомобілі.

За даними Асоціації звукозаписної індустрії Америки (RIAA), продажі компакт-дисків у США впали на 97 відсотків з часу свого піку в 2000 році. Зараз цей показник є найнижчим із 1986 року, що дає вагомі докази того, що диски продаються не так, як раніше.
Й хоча, серед автомобілістів точно є люди з величезною колекцією компакт-дисків, вони вже не зможуть відтворювати їх у пасажирських автомобілях General Motors модельного 2022 року.

За даними GM Authority, опція програвача компакт-дисків (CD Player) у пасажирських мікроавтобусах Chevy Express та GMC Savana точно буде недоступна від зазначеної дати.

Потрібно зазначити, що раніше CD-плеєри дійсно були найкращим джерело розваг у машині, але вже зникли в оновлених автомобілях GM із 2021 року. Останні новини, однак, є остаточним ударом по плеєрам, оскільки обидва повнорозмірні мінівени були останніми в лінійці пасажирських автомобілів GM, які пропонували опцію за 150 доларів.
Тут треба наголосити на слові «пасажирські», оскільки програвачі компакт-дисків все ще доступні як опція для середньорозмірних пікапів Chevy Silverado та Chevy Low Car Forward, але обидва вони є комерційними автомобілями.

Тим не менш, насправді GM трохи запізнилась із відмовою від CD-плеєрів, адже такі марки, як Ford, Toyota та Honda, вже відмовились від цієї технології ще у 2016 році, тоді як Tesla зробила це задовго до них.

З іншого боку, для тих хто вважає, що програвання компакт-дисків у машині має кращу якість звучання, існує ще безліч варіантів, включаючи додаткові аксесуари, якими можна оснастити салон автомобіля.

Також відомо, що Volvo встановлюватиме у нові машини систему Android, так само як й автомобілі Peugeot, Citroen та Opel з 2023 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest