Peugeot, Citroen та Opel змінять операційну систему

Автор: Редакція | 11 Сер, 2020

Французький концерн PSA вирішив змінити операційну систему для свої моделей на Andriod Automotive OS.

Операційна система від Google з’явиться на автомобілях брендів концерну PSA вже у 2023 році.

На даний момент обіцяно, що попередньо встановлювати Andriod Automotive OS будуть на новинки Citroen, Peugeot, Opel і DS, причому незалежно від класу, сегменту й типу кузова.
Таким чином, нову операційну систему отримають як компактні моделі на зразок Opel Corsa й Peugeot 208, так й флагманські – Opel Insignia та Peugeot 508, а також всі кросовери – наприклад, Citroen C5 Aircross.

Перехід на нову систему, на думку ініціаторів проекту, дозволить помітно розширити функціонал бортових мультимедійних систем, особливо з урахуванням наявності постійного підключення до інтернету. Водії зможуть встановлювати нові додатки «по повітрю», користуватися просунутими голосовими помічниками тощо.

Крім того, за попередніми даними, співпраця PSA та Google може активізувати роботу групи зі створення систем автономного управління.
Як саме відіб’ється це рішення на автомобілях партнера групи PSA – концерну FCA, поки не уточнюється.

Раніше повідомлялося, що в рамках альянсу Stellantis всі вхідні в нього бренди зможуть об’єднувати зусилля з розробки нових моделей, однак FCA представила нову версію фірмової мультимедійної системи Uconnect тільки нинішнього року.

До речі, компанія Volvo теж оголосила про перехід на новий автомобільний Android, а у Volkswagen заявили про новий підхід у розробці програмного комплексу, який допоможе перемогти Tesla.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest