Гібридний Volkswagen Touareg «спіймали» без камуфляжу

Автор: Редакція | 07 Тра, 2020
Volkswagen Touareg GTE

Німецький кросовер Volkswagen Touareg у виконанні GTE сфотографували без камуфляжу.

Кілька місяців тому Volkswagen представив Touareg R – найпотужнішу версію свого кросовера з 462-сильною плагін-гібридною установкою від Porsche Cayenne E-Hybrid. Тепер компанія готує ще одну «розеткову» модифікацію.

На нових шпигунських знімках показаний Volkswagen Touareg GTE, який розташується на сходинку нижче R-версії. Судячи з відсутності маскування, прем’єри варто очікувати вже цього року, хоча через карантині обмеження складно передбачити час та формат презентації.
Звісно, на даний час, офіційних технічних характеристик немає, але ще навесні 2018 року під час світового дебюту третього покоління VW Touareg в Пекіні для китайського ринку була анонсована 367-сильна гібридна версія з дволітровою бензиновою «четвіркою» з можливістю зарядки від мережі.

Тоді ж повідомлялося, що з часом такий варіант запропонують й в Європі. В Китаї кросовер оснащується батареєю на 18 кВт-годин, тоді як у глобального Tiguan R ємність блоку акумуляторів становить лише 14,1 кВт-годин.
На даний час логотип GTE носять лише «Гольфи» та «Пассати», але незабаром ситуація зміниться: на тестах вже була помічена плагін-гібридна версія Tiguan GTE й очікується версія T-Roc GTE.

Нещодавно у Volkswagen також заявили, що підвищать ефективність заводів за рахунок «хмар», а перший електрокросовер Volkswagen «засвітився» у зарядженій версії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Touareg GTE (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментарЩо відомо про гібридний Volkswagen Touareg?
Що відомо про гібридний Volkswagen Touareg?

Новий Volkswagen Touareg GTE розташується на сходинку нижче R-версії.
Pin It on Pinterest