Гіперкар McLaren Speedtail кинув виклик винищувачу F-35

Автор: Роман Галімон | 28 Кві, 2020

Телевізійне шоу Top Gear організувало поєдинок двох потужних машин, але зовсім із різних стихій. Гіперкар McLaren Speedtail поганявся проти винищувача F-35.

Здавалось, що вже банальним протистоянням винищувача та суперкара вже нікого не здивуєш, але мало в кого є достатній бюджет, аби створити подібний сюжет.

Британське автомобільне шоу, схоже, має достатні кишені для того, аби порівняти військовий літак Lockheed Martin F-35 Lightning II, який стоїть на озброєнні Великої Британії, та гіперкар McLaren Speedtail, який є найшвидшим серійним автомобілем британського виробника суперкарів та розвиває максимальну швидкість 403 км/год.
Якщо говорити про винищувач, то F-35 використовує вектори тяги, щоб забезпечити можливість короткого зльоту та вертикальної посадки. На висоті він може досягати швидкості Mach 1.6.

Speedtail має гібридну установку та 4,0-літровий двигун V8 з подвійною турбіною від McLaren, за допомогою яких розвиває загальну потужність 1055 к.с. (787 кВт) та 1150 Нм крутного моменту.

Гонку влаштували на простій трикутній формі треку вздовж аеропорту. Дві машини стартували поруч. І хоча McLaren навіть зміг виграти початковий відрізок під час зльоту літака, але F-35 вже піднявся у повітря до того, як Speedtail дістався першого повороту.
І хоча McLaren кілька разів «перехоплював» лідерство, адже залишався на трасі, проте літак повертав першу позицію, коли завершав свій розворот. Завдяки маневровості, F-35 зміг швидко розвертатись та перетнув фінішну лінію задовго до того, як Speedtail майже на максимальній швидкості приїхав до «картатого прапору».

Раніше McLaren створив «наступника» для гоночної моделі 1967 року, а дизайнер культового McLaren F1 створив новий супекар.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея McLaren Speedtail проти F-35:
Фотограф: Top Gear
Фотограф: Top Gear
Фотограф: Top Gear
Фотограф: Top Gear

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest