Гіперкар Mercedes-AMG One знову помічений на тестах

Автор: Роман Галімон | 23 Чер, 2020
Mercedes-AMG One

Німецький автовиробник ще минулого року обіцяв розпочати постачання гіперкар Mercedes-AMG One, але розпродані екземпляри ще досі не готові.

Гіперкару, який був анонсований ще у 2017 році, обіцяли мотор від болідів Формули 1 та відповідні технології, проте амбіційний проект зіткнувся з технічними проблемами.

Ефектний концепт-кар поки так й не перетворився на дорожній автомобіль, адже  адаптація технологій турбомотора Ф1 до доріг загального користування виявилась важчою.
Особливо багато питань виникло стосовно відповідності двигуна до нових екологічних норм в ЄС, адже самому виробнику доведеться платити величезні штрафи у випадку перевищення встановлених норм.

Крім того, 1,6-літровий двигун V6, який разом із чотирма електродвигунами дають AMG One потужність у понад 1000 к.с., доведеться міняти або відправляти на капітальний ремонт кожні 50 тисяч кілометрів пробігу.

Mercedes-AMG One
Гіперкар Mercedes-AMG One

Проте останнє навряд засмутить власників, які вже заплатити 2,5 мільйона євро за кожний з 275 екземплярів One.

Судячи з останніх шпигунських фото, й виробник теж не збирається відмовлятися від  проекту. На останніх шпигунських фото Mercedes-AMG One знову вийшов на випробування у Німеччині.
На даний момент, терміни початку поставок перенесені на 2021 рік й компанія займається доведенням цілого ряду технічних деталей. Зокрема, прототип на фото оснащений деякими новими аеродинамічними елементами, включаючи збільшений повітрозабірник на даху і більший передній бампер.

Раніше Mercedes-AMG представив оновлені седан та універсал E 63, а раніше стало відомо, що компанія розмірковує над скороченням 75 % спорткарів AMG.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Mercedes-AMG One (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest