GM показав емблему електропозашляховика Hummer

Автор: Редакція | 12 Вер, 2020

Підрозділ GMC концерну General Motors опублікував у соцмережах пост із новою емблемою відродженої марки Hummer. На ній зображений краб.

Раніше компанія анонсувала, що у електричного позашляховика й пікапа Hummer, який представлять найближчими місяцями, буде якийсь «Режим краба». Проте значення цього режиму компанія не пояснила.

Версій стосовно «Режиму краба» насправді кілька. Найпростіша й очевидна передбачає, що у автомобіля буде позашляховий круїз-контроль: система, яка підтримує повільний рух із постійною низькою швидкістю. Це зручно при подоланні нерівностей на кшталт великих каменів. Однак навряд чи компанія стала б робити таку просту й неунікальну систему символом всієї марки.

Інше припущення – «Режим краба» дозволяє колесам обертатися різноспрямовано, що забезпечує «танковий розворот». Подібне вмітимуть пікапи й позашляховики Rivian.
Нарешті, за третьою версією «Режим краба» забезпечується повнокерованим шасі, в якому повертаються не тільки передні, але і задні колеса, що дозволяє автомобілю розвертатися на місці.

Електричний Hummer мали презентувати ще цієї весни, однак через коронавірус подію перенесли. Очікується, що машину все ж розсекретять до кінця осені цього року, а її виробництво стартує наприкінці наступного року.
Раніше Hummer показав й новий логотип для електропозашляховика, а також майбутня новинка “засвітилась” в профіль на тізерах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея тізерів нового Hummer:
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GM
Фотограф: GM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest