Hummer показав новий логотип для електропозашляховика

Автор: Редакція | 16 Сер, 2020
Логотип Hummer EV

Відродженому в повністю електричному вигляді позашляховику Hummer підготували новий логотип.

Концерн General Motors подав заявку на реєстрацію товарного знака Hummer EV в США. У документах, датованих 7 серпня 2020 року, зазначено, що марку можна буде використовувати для «наземних транспортних засобів, велосипедів, апаратів для пересування суходолом».

Американське патентне відомство поки не оформило виключне право General Motors на Hummer EV – зазвичай це вимагає кілька місяців. Проте, вже зараз цілком очевидно, що саме під цим ім’ям GM буде випускати свій електричний пікап, що входить до складу концерну.
Шрифт логотипу відповідає напису Hummer на радіаторній решітці, яку вже показували на тізері. Після цього виробник засвітив ще салон та профіль позашляховика.

До теперішнього часу відомо, що GMC Hummer EV буде пікапом із чотиридверною кабіною і тримоторною електричною установкою потужністю 1000 к.с., що дозволяє розвинути 100 км/год приблизно за 3 секунди.

При цьому «Хаммер», швидше за все, розділить батарею із нещодавно презентованим позашляховиком Cadillac Lyriq та отримає швидку 350-кіловатну зарядку. Ємність блоку акумуляторів може досягати 200 кВт-годин, а прогнозований запас ходу – понад 600 км.
Презентація GMC Hummer EV відбудеться вже цієї осені, однак виробництво стартує лише через рік, оскільки через коронавірус концерн не встиг переобладнати свій завод Детройт-Хамтрамк.

Відповідно до представлених тізерів, разом із пікапом можуть випускати й позашляховик Hummer.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів нового Hummer:
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest