Hertz купила 100 000 електрокарів Tesla Model 3

Автор: Редакція | 26 Жов, 2021
Hertz Tesla Model 3

Компанія з прокату автомобілів Hertz оголосила про контракт на понад чотири мільярди доларів із придбання Tesla Model 3.

Найбільше замовлення на електромобілі в історії було оформлено компанією Hertz, яка минулого року ще була на межі банкрутства. Нові власники хочуть пришвидшити електрифікацію автопарку.

Вже більше року орендна компанія Hertz буквально перебуває у фінансовій кризі, але скористалась Главою 11 Кодексу США про банкрутство й 1 липня цього року вона вийшла із процесу очищеною від боргів.
Нові власники, Knighthead Capital Management та Certares Management, сповнені рішучості дати сектору прокату поштовх й зробили ставку на гігантське замовлення на електромобілі. Tesla отримала замовлення на 100 000 електрокарів Model 3. Більш того, до рекламної кампанії залучений семиразовий чемпіон Super Bowl Том Брейді.

Таким чином, Hertz повторить замовлення компанії Amazon, яка замовила автовиробнику Rivian побудувати 100 000 електричних фургонів для комерційної доставки. Щоправда, різниця між комерційним фургоном та майже звичайним електрокаром є.

Hertz Tesla Model 3

До кінця 2022 року Hertz пропонуватиме Tesla Model 3 на 65 ринках, а до кінця наступного року це має бути 100 ринків. Зазначається, що також готується необхідна інфраструктура для зарядки в місцях видачі/повернення, і, очевидно, автомобілі матимуть доступ до мережі Supercharger від Tesla (яких вже більше 3000 у Європі та Північній Америці).

Перші автомобілі будуть готові в офісах Hertz наступного місяця, в першу чергу в Сполучених Штатах і в невеликому переліку європейських міст.

Зрозуміло, що Tesla не зможе поставити всі електрокари одразу, адже за один квартал виробництва Model 3 / Model Y становить близько 200 000-250 000 одиниць (й Гігафабрика в Берліні ще не працює).

У компанії Hertz також розуміють ризики контракту, адже є фактори, які не можливо контролювати, адже й Tesla має труднощі з доставкою автомобілів клієнтам. Всесвітня криза напівпровідників (або мікрочіпів) впливає на всіх автовиробників й затримки виробництва зараз відбуваються у кожного заводу.

Hertz Tesla Model 3

Тим не менш, враховуючи ціну Tesla Model 3 у 42 тисячі доларів за автомобіль, можна припустити, що вартість контракту становить 4,2 мільярди доларів. А отже, для автовиробника це теж значна угода, від якої не хочеться відступати. Стверджується, що поставки відбуватимуться протягом наступних 14 місяців.

Минулого року компанія Amazon також замовила у Mercedes-Benz понад 1800 електричних фургонів eVito та eSprinter, а поштова компанія UPS замовила 10 000 електричних фургонів у британського стартапа.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest